Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi

735,08 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi Tanıtım Videosu İzle

Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi Tanıtım Videosu, Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi videosu izle, Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi Tanıtım Videosu İzle, Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi seyret, Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi HD izle, Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi inceleme


Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


  • Tamamı E1 Sertifikalı sağlık dostu 1. Kalite 18mm Yonga Levhadan(Suntalam) üretilmiştir.
  • Aynı ürünün MDF den ürettiğimiz modelini profilimizde bulabilirsiniz.
  • Tv ünitemiz, hacimsel olarak 220cm genişliği, 30cm derinliği ve yerden 46cm yüksekliği ile TV’niz için gayet yeterli bir kullanım alanına sahiptir.
  • Tv ünitemizin orta raf genişliği 90cm ve orta raf yüksekliği 13cm’dir.
  • Tv ünitemizde 2 adet duvar rafı bulunmaktadır. Bunların genişlikleri 75cm, yükseklikleri 15cm ve derinlikleri 17cmdir.
  • 15cm’lik suya dayanıklı, uzun ömürlü ve dayanıklı sert plastik ayak kullanmamızın avantajı ile kirlenmeye, toz biriktirmeye müsait olan alt tarafların temizliğini rahatlıkla yapabileceksiniz.
  • Diğer ürünlerimiz gibi bu ürünümüzde kısa ömürlü bir ürün değildir, uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanabilmeniz için tasarlanıp imal edilmiştir.
  • Kullanılan özel montaj elemanları ile ürünümüz ekstra yükler altında sorunsuz çalışacak, defalarca sökülüp takılsa bile ilk günkü kurulum performansını verecektir.
  • Ürünümüzde 0,8 mm kurşun içermeyen Pvc kenar bandı kullanılmıştır.
  • Arkalık olarak 3mm’lik kaliteli Mdf kullanılmıştır.Garanti süresi Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi için ne kadar?
Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv ÜnitesiZenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi Video

Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi Tanıtım Videosu, Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi videosu izle, Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi Tanıtım Videosu İzle, Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi seyret, Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi HD izle, Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi inceleme, Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 74

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Zenit 220cm Duvar RaflıBeyaz Tv Ünitesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
3mm BEYAZ Dekota Levha Foreks PVC Foam FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

12,19 TL

HEMEN AL