Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi

539,58 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi Tanıtım Videosu İzle

Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi Tanıtım Videosu, Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi videosu izle, Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi Tanıtım Videosu İzle, Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi seyret, Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi HD izle, Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi inceleme


Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


  • * Tamamı E1 Sertifikalı 1. Kalite 18mm Yonga Levhadan(Suntalam) üretilmiştir.
  • * Aynı ürünün MDF den ürettiğimiz modeline buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • * Tv ünitemiz, hacimsel olarak 110cm genişliği, 40cm derinliği ve yerden 59cm yüksekliği ile TV’niz için yeterli bir kullanım alanına sahiptir.
  • * Tv ünitemizin orta raf genişliği 42cm ve orta raf yüksekliği 19cm’dir.
  • * 15cm’lik suya dayanıklı ve uzun ömürlü sert plastik ayak kullanmamızın avantajı ile kirlenmeye, toz biriktirmeye müsait olan alt tarafın temizliğini rahatlıkla yapabileceksiniz.
  • * Diğer bütün ürünlerimiz gibi bu ürünümüz de kısa ömürlü bir ürün değildir, uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanabilmeniz için tasarlanıp imal edilmiştir.
  • * Kullanılan özel montaj elemanları ile ürünümüz ekstra yükler altında sorunsuz çalışacak, defalarca sökülüp takılsa bile ilk günkü kurulum performansını verecektir.
  • * Ürünümüzde 0,8 mm kurşun içermeyen Pvc kenar bandı kullanılmıştır.
  • * Arkalık olarak 3mm’lik kaliteli Mdf kullanılmıştır.
Garanti süresi Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi için ne kadar?
Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Zenit 110cm Beyaz Tv ÜnitesiZenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi Video

Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi Tanıtım Videosu, Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi videosu izle, Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi Tanıtım Videosu İzle, Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi seyret, Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi HD izle, Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi inceleme, Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 70

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Zenit 110cm Beyaz Tv Ünitesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Nike Legend Essential 2 Erkek Spor Ayakkabısı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.019,15 TL

HEMEN AL