Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası

1.160,25 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası Tanıtım Videosu İzle

Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası Tanıtım Videosu, Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası videosu izle, Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası Tanıtım Videosu İzle, Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası seyret, Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası HD izle, Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası inceleme


Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Fiyat sadece seçeneklerden seçim yaptığınız ebatta masa içindir.Sandalye,bank v.s. fiyata dahil değildir.Görseldeki ürün açık ceviz rengi,ayak modeli V Ayaktır.
Garanti süresi Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası için ne kadar?
Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Masif Ağaç Yemek ve Toplantı MasasıMasif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası Video

Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası Tanıtım Videosu, Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası videosu izle, Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası Tanıtım Videosu İzle, Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası seyret, Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası HD izle, Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası inceleme, Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 138

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Masif Ağaç Yemek ve Toplantı Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Hescom Türkçe Menü Çift Tuş Akıllı Saat (İthalatçı Garantili) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

422,45 TL

HEMEN AL