Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT

825,34 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT Tanıtım Videosu İzle

ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT Tanıtım Videosu, ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT videosu izle, ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT Tanıtım Videosu İzle, ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT seyret, ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT HD izle, ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT inceleme


ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

YÜKSEKLİK: 330 mm GENİŞLİK: 1000 mm DERİNLİK: 391 mm'dir. 

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ AYRINTILI BİR ŞEKİLDE GÖRSEL ÖLÇÜDE GÖSTERİLMİŞTİR.

(1.sınıf 18 mm suntalam kullanılmıştır.)Ürünlerimizin tamamı yüksek kalite melamin yüzeye sahip yonga levha ve birinci sınıf ithal bağlantı parçaları kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerimiz kanserojen madde içermeyen Avrupa Birliği sağlık normlarına uygun E1 sertifikalı ham maddeden üretilmektedir.

 

Teslimat ve Kurulum Bilgileri:   Ürünlerimiz demonte (kurulu olmadan) kutulu halde teslim edilmektedir. Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası ve kullanma kılavuzu çıkmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Ürün Sürat Kargo ile gönderilmektedir. Kargodan teslim alınırken paketler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.

 

Kurulum müşteriye aittir.

 

MONTAJI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ ÜRÜNLERİN İADESİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

 

SATIŞ SONRASI DESTEK:  Herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumunda her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız, bize ulaşabilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise parça üzerinde yazan numarayı, eksik parçalar var ise kurulum şemasından eksik parça numarasını belirleyip müşteri temsilcimize ilettiğinizde hasarlı/eksik parçalar ücretsiz şekilde tarafınıza gönderilmektedir.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Garanti süresi ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT için ne kadar?
ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİTARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT Video

ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT Tanıtım Videosu, ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT videosu izle, ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT Tanıtım Videosu İzle, ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT seyret, ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT HD izle, ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT inceleme, ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 76

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ARNETTİ ZAKKUM MAKYAJ MASASI ANTRASİT Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Icon Cube G FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

2.873,84 TL

HEMEN AL