Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça)

548,25 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) Tanıtım Videosu İzle

Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) Tanıtım Videosu, Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) videosu izle, Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) Tanıtım Videosu İzle, Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) seyret, Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) HD izle, Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) inceleme


Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Katlanır yataklar diğer yataklara göre daha avantajlıdır denilebilir. Taşınabilme özelliği ile bu yatakları her yere rahatça götürebilirsiniz. Yapısına, boyuna ve uzunluğuna göre 3 yada 4'e katlanabilen bu yataklar herkesin tercih edebileceği bir üründür. Misafirlerinize her zaman rahat bir uyku sunmak istiyorsanız evinizde böyle bir yatak bulundurabilir ve zamanı geldiğinde rahatça kurabilirsiniz. Küçük alan kaplaması ile oldukça kullanışlı olan bu yatakların saklanması da gayet basit. Evinizde bulunan herhangi bir dolaba kolayca sığacak olan Katlanır yatağınız her zaman yardımcınız olacaktır. Tercihinize göre katlanır yatakların birden fazla çeşidi mevcuttur. Kumaşların mevsimine göre değişiklik gösterdiği yataklardan da tercih edebilir ya da dört mevsim rahatça kullanabileceğiniz yataklardan da tercih edebilirsiniz. Kullanılan malzemelerin kalitesinden dolayı katlanır yatağınızı rahatça ve uzun süre boyunca kullanabileceksiniz. Katlanma bölgelerinde bulunan kumaşlar  asla bozulmayacak ve yapısından ödün vermeyecektir. 

 

TEK KİŞİLİK KATLANIR YATAK

Yatak - Minder -Kitap okurken sırt desteği için kullanılır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : 

ÜRÜNÜMÜZ 4 FARKLI KULLANIM İMKANI SUNMAKTADIR 

 

ÜRÜN TANITIMI

ÜRÜNLERİMİZ 4 PARÇANIN BİRLEŞİMİNDEN OLUŞMAKTADIR.HER PARÇA AYRI FERMUARLIDIR .

 

30 DERECEDE YIKAYABİLİRSİNİZ.

ÜRÜNLERİMİZ HAFİF KULLANIMI KOLAYDIR .MİSAFİR İÇİN YATAK OLARAK KULLANABİLECEGİNİZ GİBİ EVİNİZİN BİR  KÖŞESİNDE 

GÜZELLİK KATACAK BİR ÜRÜNE SAHİP OLACAKSINIZ.TEK ELİNİZLE BİLE İSTEDİĞİNİZ YERE TAŞIYABİLİRSİNİZ.

 

KULLANILAN KUMAŞLAR UZUN ÖMÜRLÜDÜR .

 

KULLANILAN MALZEME 

 

İÇ DOLGU MALZEMESİ  28 DANSİTE GRİ SÜNGERDİR.

ÜRÜNLERİMİZDE SAFAŞ MARKA SÜNGER KULLANMAKTAYIZ.   

ÜST KUMAŞ OLARAK SU VE LEKE İTİCİLİK ÖZELLİĞE SAHİP DUCK KUMAŞ KULLANIYORUZ.

BİLGİLENDİRME :DANSİTE  METREKÜPTEKİ SÜNGER YOĞUNLUGUNU GÖSTERİR.

 

Ürün

Sluupy 80x200 Katlanır Yatak

DışKılıf

 Duck Kumaş (SU itiçi özellikli ve kolay silinebilir)

Yatak İçeriği

- 10cm Sünger (28dns)

En Geç Teslimat Süresi

 3 Gün

Kargo Ücreti

 Ücretsiz Kargo (Tüm Türkiye)

Garanti Süresi

 2 Yıl

Gönderim Şekli

Ambalaj içerisinde gönderilir.

Toplam Yatak Kalınlığı Yüksekliği

 10 cm

 

 

 

Uzun Ömürlü ve Hijyenik

Katlanır  yataklarda sıklıkla karşılaşılan veya korkulan en önemli özellik yatağın yapısının zamanla değişeceğidir.  Özellikle malzemelerin kalitesinden dolayı ortaya çıkan bir diğer özellik de kumaşın hijyenik olmasıdır. Katlanır yataklarda kullanılan kumaşlar sayesinde sağlığınızı tehdit edecek bütün etkenlerden kurtulmuş olacaksınız. Eğer sizlerde hem yapısı bakımından hem de modüler olarak taşınabilmesi açısından bir yatak arıyorsanız Katlanır Yatak  Yazlıklarınızda ya da tatile gittiğiniz yerlerde kolayca kullanacağınız bu yataklardan her zaman emin olabilirsiniz.

Garanti süresi Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) için ne kadar?
Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça)Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) Video

Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) Tanıtım Videosu, Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) videosu izle, Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) Tanıtım Videosu İzle, Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) seyret, Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) HD izle, Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) inceleme, Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 89

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sluupy Katlanır Yatak 80x200 cm (4 parça) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Titreşimli Yüz Masaj Güzellik Bakımı Kalemi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

147,53 TL

HEMEN AL