Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!!

424,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! Tanıtım Videosu İzle

AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! Tanıtım Videosu, AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! videosu izle, AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! Tanıtım Videosu İzle, AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! seyret, AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! HD izle, AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! inceleme


AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI  - ÜCRETSİZ KARGO !!!

SIFIR ÜRÜN + 2  YIL GARANTİLİ + SINIRLI STOK !!!

ÜRÜNDE SADECE AYAKLAR DEMONTEDİR. MONTAJ SİZE AİTTİR.


ÜCRETSİZ KARGO

 

 

Özellikler: 

Kolayca Monte Edilebilir 
Deformasyona Su Ve Neme Karşı Dayanıklıdır 
Tüm Takılarınızı Koyabileceğiniz Özel Bölmeleri Bulunmaktadır 
Çelik Menteşe Ile Güçlendirilmiştir 

Açıklama: 

En Yeni Dekorasyon Trendlerinden Takı Ve Aksesuar Dolabımızla Mükemmel Bir Depolama Çözümünün Yanı Sıra Boy Aynası Ihtiyacınızı Da Karşılayarak Odanıza Hem Düzen Hem De Şıklık Katar. Aynalı Takı Ve Mücevher Dolabı Insan Ergonomisi Göz Önüne Alınarak Maksimum Yarar Sağlayacak Şekilde, En Son Teknoloji Ve Titiz Elişçiliği Kullanılarak Üretilir Ve Kalite Kontrolü Yapılarak Tüketiciye Sunulur. 

Detaylar: 
44 ADET YÜZÜK BÖLMESİ

10 ADET KOLYE ASKISI

3 ADET RAF

FLOTAL (GERÇEK) AYNA


Boyut 145x37x10 Cm 
Malzeme Suntalem 
Renk Beyaz 


ÜRÜNÜN İÇ KISMI BEYAZ YA DA SİYAH OLARAK RASTGELE GÖNDERİLECEKTİR. RENK SEÇİMİ YAPILMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR. ÜRÜNÜN İÇ KISMINDA KUMAŞ YA DA KADİFE KAPLAMA YOKTUR. AYNANIN ARKA RENGİ DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.


Ürün Size Ulaştığında Herhangi Bir Sıkıntı Yaşamamak Için Kargocuların Yanında Kontrol Ederek Teslim Almanız Önemlidir. Herhangi Bir Hasar Görürseniz Ürünün Ücretsiz Değişimi Için Hasar Tespit Tutanağı Tutturup Kargoyu Iade Etmeniz Gerekmektedir. Kargocuların Yanında Kontrol Edilmeyen Ve Tutanak Tutturulmayan Ürünlerde İade Ya Da Değişim Yapılmayacaktır. Son Olarak Kurulumla Ilgili Detaylı Resim Ve Açıklama Isterseniz Mail Adresinizi Bildirebilirsiniz. Tüm Bunların Haricinde Sormak Istediğiniz Herhangi Bir Şey Olursa Mesaj Göndermekten Çekinmeyin.

Garanti süresi AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! için ne kadar?
AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!!AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! Video

AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! Tanıtım Videosu, AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! videosu izle, AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! Tanıtım Videosu İzle, AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! seyret, AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! HD izle, AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! inceleme, AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 153

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
AYNALI TAKI VE MAKYAJ DOLABI BOY AYNASI- ÜCRETSİZ KARGO !!! Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Yakut 31 Parça 6 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.026,55 TL

HEMEN AL