Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah

671,42 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah Tanıtım Videosu İzle

Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah Tanıtım Videosu, Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah videosu izle, Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah Tanıtım Videosu İzle, Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah seyret, Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah HD izle, Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah inceleme


Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

YEDEK PARÇA Yedek Parça Tedarik Garantisi Sağlanmaktadır. ( Ücreti karşılığında )
KULLANIM ŞARTLARI Makam-Yönetici-Oyuncu Koltuklarımız ve Çalışma-Personel-Sekreter-Öğrenci Koltuklarımız Uluslararası normlara göre  üretilmiştir. Ürün üzerinde yapılan ergonomi ve dayanıklılık testleri sonucu ürün ilgili kategoride listelenmiş ve buna en uygun şekilde fiyatlandırılmıştır. Bu nedenle dayanıklılık testi üst sınırları üzerindeki şartlara kolayca maruz kalabileceği kurumsal ve ticari alanlarda özellikle çoklu (bir kişiden fazla, genel kullanıma açık) kullanıma maruz kalması durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır. Bu gibi durumlarda garanti şartlarında belirtilen ücretsiz değişim ve tamir ve parça değişimi söz konusu olamayacağı gibi ancak ücret karşılığı satış sonrası hizmeti verilebilecektir.
ÜRÜN KURULUMU Ürünlerimiz demonte (kurulu olmadan) kutulu halde teslim edilmektedir.
Kargo için hazırlanan özel kutular içinde kurulum için gerekli tüm malzemeler mevcuttur.
Ek olarak sadece tornavida gerekebilir.
Kolay ve hatasız kurulum için parçaların üzerinde numaralar bulunmaktadır. Montaj kılavuzunu takip ederek kolayca kurabilirsiniz.
Ürün kurulumu için 2 kişi tavsiye edilmektedir.
BAKIM VE TEMİZLİK Nemli bir bezle temizlenebilir.Detarjan gerektirmez. Su ve sıcak ile uzun süreli temasından kaçının.
KOLİ BİLGİSİ Ürün 1 Koliden oluşmaktadır
TESLİMAT SÜRESİ Siparişlerinizde kargo ile gönderilen ürünler, sipariş tarihinden itibaren 3 ile 5 gün içerisinde üretilir ve adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir.
Teslimat adresinin merkeze olan uzaklığı teslimat süresinde değişikliğe neden olabilmektedir. Bu gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir. 
Garanti süresi Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah için ne kadar?
Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak SiyahOfisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah Video

Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah Tanıtım Videosu, Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah videosu izle, Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah Tanıtım Videosu İzle, Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah seyret, Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah HD izle, Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah inceleme, Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 78

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Turbox Tx333 i5 3470 16GB Ram 256GB SSD 4GB R7 240 Ekran Kartı Masaüstü Oyun Pc Bilgisayarı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

4.326,42 TL

HEMEN AL