Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190

1.274,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 Tanıtım Videosu İzle

Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 Tanıtım Videosu, Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 videosu izle, Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 Tanıtım Videosu İzle, Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 seyret, Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 HD izle, Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 inceleme


Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

SATIŞLARIMIZ TÜM TÜRKİYE İÇİN GEÇERLİDİR. ÜCRETSİZ KARGO İLE GÖNDERİLMEKTEDİR.  SADECE İSTANBUL VE KOCAELİ'NİN BELİRLİ İLÇELERİNE KURULUM HİZMETİ VERİLMEKTEDİR. DİĞER İLLERE YAPILAN SATIŞLARDA KURULUM ALICI MÜŞTERİYE AİTTİR.

ÜRÜNÜN FİYATINA KOMODİN,KİTAPLIK VE YATAK DAHİL DEĞİLDİR.

Ürün Ölçüleri    

1. Karyolanın üst kısmında 90*190 , alt yavru içinde  ise 90*180 ebatlarında yatak kullanılmaktadır.
2. Ayakucu yüksekliği: 50 cm
3. Üst karyola iç derinliği: 12 cm
4. Alt yavru yatak yüksekliği: 22 cm


Ürün Özellikleri 


1. Üründe alt yavru kısmı, altında bulunan tekerlek sayesinde  ana gövdeden bağımsız olarak hareket etmektedir. Karyolanın her iki yönünden de kullanılabilir.      

2. Üründe 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalar (Suntalam) kullanılmıştır.        

3. Ürünün tüm parçalarında 0,4 mm ve 0,8 mm pvc kenarbant kullanılmıştır.       

4. Bağlantı sistemi minifiks, kavela ve kabin vidası kullanılarak yapılmaktadır.       

5. Sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 kalite standartlarında yonga levhalardan üretilmiştir.       

6. Evinizdeki kalabalığı ortadan kaldıracak ve yaşam alanlarınızı düzenlemenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.     


Teslimat Bilgileri

1. Ürün demonte gönderilmekte olup, basit ve eğlenceli kuruluma sahiptir.

2. Fatura ve irsaliyesi ile birlikte orijinal paketinde gönderilmeyen ürünlerin iadesi onaylanmayacaktır.

3. Almış olduğunuz ürün kargo ile ücretsiz olarak tarafınıza ulaştırılacaktır.

4. Ürünün kurulumu alıcıya aittir.

5. Kargo ile gönderilen, ağırlıkları ve desisi 30 Kg/Desi üzerinde olan ürünlerin teslimatı genelde bina önü teslim şeklinde yapılmaktadır. 
Bu hususta anlayışınızı bekliyoruz.

6. Ürünü teslim aldığınızda, paketleri lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir hasar var ise, kargo görevlisi nezaretinde kutuyu, paketi açıp kontrol ediniz ve hasar var ise kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturunuz. Hasar tespiti yapılan ürünün ücretsiz değişimi veya iadesi yapılabilmektedir.

7. Kullanılmış, kurulumu yapılmış ürünlerin veya orijinal paketinde geri iade olarak gönderilmeyen ürünlerin iptali ve iadesi mümkün değildir.


İade ve Değişim Bilgileri

Değişim taleplerinizde satıcı mağaza ile mutlaka irtibata geçmenizi ve e-mail atmanızı rica ederiz. İade veya değişim yapılacak ürünün, mağazanın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesi zorunluluğu vardır. Bu hususta dikkat etmenizi rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Satış öncesi ve sonrası  oluşabilecek  soru/sorun/önerileriniz için 7/24 saat  S atıcı Bilgileri:  menüsü altında bulunan MAĞAZAYA SORU SOR  kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.


Garanti süresi Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 için ne kadar?
Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 Video

Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 Tanıtım Videosu, Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 videosu izle, Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 Tanıtım Videosu İzle, Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 seyret, Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 HD izle, Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 inceleme, Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 112

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Beenal Vizyon Yavrulu Karyola Tek Kişilik 90*190 Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Smartbell M-965 Metal Kasa Sim Kartlı Akıllı Saat (Distribütör Garantili) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

169,15 TL

HEMEN AL