Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA

1.087,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA Tanıtım Videosu İzle

Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA Tanıtım Videosu, Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA videosu izle, Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA Tanıtım Videosu İzle, Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA seyret, Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA HD izle, Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA inceleme


Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası LF7-AA

Renk

Çam-Antrasit

Ölçü

Tv Ünite Genişlik : 1800 mm

Tv Ünite Derinlik : 445 mm

Tv Ünite Yükseklik : 446 mm


Kullanılan Malzeme

1. Sınıf Avrupa E1 kalite standartlarında 18mm yonga levhalardan/suntalamlardan üretilmiştir.
Arkalıklar kanallı sisteme uygun olup 3mm mdflerden üretilmiştir.
Ayaklar ve kulplar ahşap olup, 1. Sınıf Kayın ağacından imal edilmiştir.
Ürüne ait tüm parçalarda 1. sınıf pvc bant kulanılmıştır.

Bağlantı Sistemi

Ürünü oluşturan parçalar minifix bağlantı sistemiyle birleştirilmektedir.
Ürün arkalıkları kanal sistemine uygun olup montaj esnasında çivi gerektirmez.
Ahşap ayaklar, taban kısımda yer alan metal yuvalara çevrilerek takılır, bu sayede ürün de asla sallanma ve esneme olmaz, bu bağlantı sistemi vida ile monte edilen ayaklara göre oldukça sağlamdır.
Ürün defalarca sökülüp takılma özelliğine sahiptir.

Paketleme Sistemi

Ürünlerin zarar görmeden sevk edilebilmeleri için uluslararası standartlarda dolgu malzemeleri kullanılarak paketleme yapılmaktadır.
Paketlerde 1. sınıf dopel kartonlar ile petek kartonlar kullanılmaktadır.

Kurulum Montaj

Ürün demonte olarak gönderilmektedir.
Tüm parçalar çok özel ve kurulumu kolaylaştıran bir numaralama metodu ile numaralandırılmıştır.
Ayrıntılı kurulum şeması, montaj ve kurulum için gereken her türlü aparat ve bağlantı elemanları kutu içeriğinde mevcuttur. Defalarca sökülüp takılma özelliğine sahiptir.

Temizlik Bakım

Ürünün temizliği hafif nemli bir bez ile kimyasal madde kullanmadan yapılmalıdır.

Satış Sonrası

Kargonun taşınması sırasında ürünün bazı parçaları nadiren de olsa ezilme ve çatlama gibi hasarlar alabilmektedir, bu gibi durumlarda hasarlı parçalar koşulsuz şartsız ücretsiz olarak yeniden adresinize gönderilmektedir.
Ürünler kargodan teslim alınırken mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatılmalıdır. Hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz olarak değişimi yapılmaktadır. Hasar tespit tutanağı bulunmayan ürünlerde değişim veya iade işlemi yapılamamaktadır.

Kargo & Teslimat
*Ürün 30 Desi/Kg üzerinde olduğu için yasal düzenlemeler gereği ürün kargo şirketlerince gönderildiğinde kata kadar teslim edilmez, bu sebeple ürün Lojistik firma ile gönderilecektir. Lojistik firmalarındaki teslimat süreleri kargo firmalarının teslimat sürelerine göre ortalama ilave +3 iş günüdür. (Teslimat adresinin merkeze uzaklığına göre süre değişebilmektedir.)
*Ürünler kargodan teslim alınırken mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatılmalıdır. Hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz olarak değişimi yapılmaktadır. Hasar tespit tutanağı bulunmayan ürünlerde değişim veya iade işlemi yapılamamaktadır.Garanti süresi Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA için ne kadar?
Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AARobin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA Video

Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA Tanıtım Videosu, Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA videosu izle, Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA Tanıtım Videosu İzle, Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA seyret, Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA HD izle, Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA inceleme, Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 208

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Robin Home Loft Tv Ünitesi Televizyon Sehpası Tv Sehpası LF7-AA Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Orkide 3 lü Yavrulu Ranza Beyaz FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

2.150,42 TL

HEMEN AL