Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş

80,67 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş Tanıtım Videosu İzle

Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş Tanıtım Videosu, Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş videosu izle, Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş Tanıtım Videosu İzle, Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş seyret, Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş HD izle, Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş inceleme


Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

DİKKAT SADECE KILIF SATILMAKTADIR. SADECE KILIF GÖNDERİLECEKTİR.

Kumaş 600 Dn Su geçirmez İmpertekstir;

Ürün temizliği nemli bir bez ile kolayca yapılabilir;

Ebat:Sırt Yüksekliği 75 Cm-Oturma Yeri Çap:58 Cm Oturma Yeri Yüksekliği:35 Cm -Kg: 2 Kg+-

Garanti süresi Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş için ne kadar?
Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez KumaşArmut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş Video

Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş Tanıtım Videosu, Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş videosu izle, Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş Tanıtım Videosu İzle, Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş seyret, Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş HD izle, Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş inceleme, Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 89

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Armut Koltuk Kılıfı - Silinebilir Sıvı ve Su Geçirmez Kumaş Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Boyanabilir Ham Mdf Sallanan Çocuk Sandalyesi 3-8 Yaş FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

424,15 TL

HEMEN AL