Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri

80,75 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri Tanıtım Videosu İzle

Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri Tanıtım Videosu, Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri videosu izle, Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri Tanıtım Videosu İzle, Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri seyret, Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri HD izle, Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri inceleme


Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

 • Kişiye özel kesim yapmaktayız istediğiniz ölçüde sipariş verebilirsiniz.

D28 DANSİTE SÜNGER Koltuk yatak sedir süngeri olarak kullanılabilir.

    • Süngerimiz yüzlerce çeşit ve kalınlıkta üretildiği için , 
    • ürünü sipariş vermeden önce sünger ölçülerini  (ENxBOYxYÜKSEKLİK)  dikkate alınız.
    • Ürün görselleri satışa sunduğumuz ,genel sünger çeşitlerinin görsellerini göstermektedir.
    • Soru cevap kısmından süngerlerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

D28 DANSİTE SÜNGER: Genellikle koyu gri renkte satışa sunulur. Koltuk, sandalye, oturma grubu gibi ürünlerde oturak süngeri olarak kullanılır. Kuvvet etkisi ortadan kalktığı zaman hemen eski formuna geri döner, uzun vadede dahi çökme, deforme olma gibi problemler yaratmaz. Ekonomik, konforlu ve uzun süreli formunu koruyan kaliteli süngerlerdendir.

Kendi içinde birçok sınıf ve kaliteye ayrılan ve hammaddesi poliüretan olan polyester ve polieter maddelerdir.
Dansite bir yoğunluk birimidir. Tıp ve kimya gibi birçok alanda kullanılan bir tabirdir. Sünger yoğunluğunda da dansite terimi kullanılmaktadır. DNS olarak da kısaca tabir edilmektedir. Dansite hesaplaması daha çok bir metreküp süngerin kaç kilo geldiğine işaret eder.
Sertlik birimi değildir. Dansite sadece süngerin kalitesini gösterir

Ücretsiz özel ölçü kesimimiz mevcuttur. Eroğlu yatırım olarak online satışlara devam etmekteyiz. Ürünlerimiz Nova ve Sünpor süngerdir. Kaliteden ödün vermeden koltuk ve yatak süngerlerinden 1 numarayız. %100 Güvenli Alışveriş.

SİPARİŞ NOTUNUZA EĞER YUMUŞAK SÜNGER İSTİYORSANIZ BELİRTİNİZ
Garanti süresi Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri için ne kadar?
Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak SüngeriErpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri Video

Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri Tanıtım Videosu, Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri videosu izle, Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri Tanıtım Videosu İzle, Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri seyret, Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri HD izle, Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri inceleme, Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 96

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Erpol 28 Dansite Gri Sert ve Yumuşak koltuk yatak Süngeri Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Liebherr SBSES 8496 PremiumPlus BioFresh A+++ 645 LT No-Frost Gardırop Tipi Buzdolabı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

123.948,50 TL

HEMEN AL