Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led

65,56 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led Tanıtım Videosu İzle

Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led Tanıtım Videosu, Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led videosu izle, Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led Tanıtım Videosu İzle, Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led seyret, Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led HD izle, Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led inceleme


Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Amaca Uygun Hediye için Ne Lazımsa… NEİÇİN? Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led

Küçük dokunuşlar ile ortamın havasını değiştirmek, o danızda faklı bir ambiyans yaratmak için  peri led ışık tam size göre.

Bir çok mekanda Dekoratif aydınlatma,dekoratif süsleme ve farklı dekorlar yaratmak için Pilli aydınlatmalı şerit saçak aktif bir yardımcı olarak kullanabileceğiniz oldukça orjinal bir ürün.

Kullanım alanları:

Dekoratif Peri Led Işık sahibiyseniz bu harika ürünü birçok yerde kullanabilirsiniz. Çocuk odasında, Bahçede, Salonda, öne çıkarmak istediğiniz bir eşyanızda kullanarak harika bir dekoratif aydınlatma sahibi olabilirsiniz böylece ufak dokunuşlar ile harika sonuçlar alabilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri

3 Adet AA pil ile çalışır.

İnce Kablo üzerinde 50 adet led mevcuttur.

Piller ürüne dahil değildir.

Ürün Boyutları

Ürün Boyutu: 5 metre

Paket Boyutları: 8cm x 8 cm x 3 cm

Desi: 0,064 desi

Ağırlık: 24 gr

 Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led için ne kadar?
Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp LedEv Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led Video

Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led Tanıtım Videosu, Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led videosu izle, Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led Tanıtım Videosu İzle, Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led seyret, Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led HD izle, Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led inceleme, Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 79

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ev Dekorasyonu için Pilli Peri Led 5 Metre Şerit Led İp Led Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Mitello Abh-83w Beyaz Darbuka Derisi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

84,42 TL

HEMEN AL