Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek

1.947,74 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek Tanıtım Videosu İzle

Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek Tanıtım Videosu, Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek videosu izle, Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek Tanıtım Videosu İzle, Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek seyret, Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek HD izle, Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek inceleme


Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

CAPELLA BAZA BAŞLIK YATAK SETİ 90x190 cm

Muhteşem uyumlu, Capella baza, başlık ve ortopedik yatak ile yatak odanıza zarafet katın. Klasik çizgilerin asilliğini eşsiz bir rahatlıkla bütünleştirerek sunuyor. Doğal dokusunun sıcaklığını sade bir form ile birleştiren kusursuz
simetri ve oran kullanımı ile sıradanlıktan uzaklaşıyor.
Rahatlıktan, konfordan, estetikten ve prestijden vazgeçmiyorsanız,
tam size göre...

Sağlam Gövde

Paslanma ve çürüme yapmayan
korozyona dayanıklı elektrostatik
boya kaplamalı çelik konstrüksiyonlu
iç aksamı ile uzun ömürlü kullanım sağlar.

Dayanıklı Kapak Profilleri

Sık atılmış ara kayıt profilleri ile 

sağlamlık ve dayanıklılık en üst seviyede tutulmuştur.

Başlık Yüksekliği

Başlık yüksekliği 100 cm

Rahat ve Güvenli

Çocuk kilitli baza amortisörleri sayesinde
güvenli ve pratik kullanım sağlar.

Rahat bir uyku deneyimine hazır mısınız?
Uyku kalitesini arttıran yüksek dansiteli plaka katmanlarına sahip ortopedik Capella Yatak, size ideal yapısıyla daha önce tatmadığınız bir uyku deneyimi sunacaktır.

Ürün Ölçüleri

Baza:

En: 90 cm, İç Genişlik: 86 cm

Boy: 190 cm, İç Uzunluk: 186 cm

Yükseklik: 30 cm, İç Derinlik: 26 cm

Ayak Yüksekliği: 6 cm, Toplam Yükseklik: 36 cm

Baza Başlığı:

Genişlik: 90 cm

Derinlik: 7 cm

Yükseklik: 100 cm

Yatak:

En: 90 cm

Boy: 190 cm

Yükseklik: 18 ±2 cm

Teslimat Bilgileri

Ürünler, mobilya taşıması yapan 'Alternatif Kargo' firmaları ile sevk edilmektedir.

2016 yılında yapılan anlaşmaya göre; bu firmalar ürün teslimatlarını bina giriş kapısına yapmaktadır, kat teslimatları yoktur. 

Siparişinizin teslim edileceği adres, il merkezleri dışında ilçe, kasaba veya köy adresi ise kargo firmalarının dağıtım yaptığı haftanın belirli günlerinde teslimat söz konusu olabilmektedir.

Bulunduğunuz bölge, kargo firmalarının dağıtım ağı dışında ise ürün teslimatı belirtilen adrese en yakın kargo şubesine yapılmaktadır.

Ürününüzü teslim alırken; ürün ambalajında ezilme, ıslanma, yırtılma vb. durumlar olup olmadığını kontrol ederek alınız.

Eğer hasar durumu söz konusu ise kargo hasar tespit tutanağı tutturunuz.

Ürün iadesinin veya değişiminin yapılabilmesi için hasar tespit tutanağı gerekmektedir. Aksi halde, ürün iadesi veya değişimi yapılamamaktadır.

Kargo, bina önü teslim şeklindedir. Kargo çalışanlarının kata teslimat zorunluluğu bulunmamaktadır. Kata teslimat, ancak siparişi getiren kuryenin insiyatifindedir.

Paketleme :

Ürün, kargoda hasar görmemesi ve hijyenik olarak size teslim edilmesi
için çift kat pvc ambalaj ile paketlenir.
Ürünü, ambalaj açıldıktan hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kurulum:

Ürün kurulumu müşteriye aittir.
Ürün kurulumunda şarjlı matkap gereklidir.
Ürün kurulum videosuna  youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Ürün Renk Tonları:

Bilgisayar, tablet ve telefon ekranlarına göre farklılık gösterebilir.
Ürün renk yanılsamalarından firmamız mesul değildir ve ürün iadesi yapılamaz.
Resimde görünen aksesuarlar, ürün fiyatına dahil değildir.

 

Garanti süresi Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek için ne kadar?
Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit TekCapella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek Video

Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek Tanıtım Videosu, Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek videosu izle, Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek Tanıtım Videosu İzle, Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek seyret, Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek HD izle, Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek inceleme, Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 119

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Capella Baza Başlık+Ortopedik Yatak Seti 90X190 cm Antrasit Tek Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Beyu Liquid Eye Liner 10 Waterproof FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

105,83 TL

HEMEN AL