Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa

1.019,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa Tanıtım Videosu İzle

Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa Tanıtım Videosu, Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa videosu izle, Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa Tanıtım Videosu İzle, Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa seyret, Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa HD izle, Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa inceleme


Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa

 

- FOTOĞRAFLAR ÜRÜNÜN    TEMSİLİ FOTOĞRAFLARIDIR

- FOTOĞRAFLAR FİRMAMIZ ENTEMA724 TARAFINDAN ÖNCEDEN ÜRETİLMİŞ VE FİRMA BÜNYEMİZDEKİ STÜDYO EKİBİMİZ TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR.

- ÜRÜN ÖLÇÜLERİ AŞAĞIDAKİ BELİRTİLEN ÖLÇÜLERDE GELECEKTİR

 

 

 

ÖZELLİKLER  

 

 

 

1. SEHPA  -

 

 

GENİŞLİK : 62 CM

 

DERİNLİK : 28 - 32 CM

 

YÜKSEKLİK: 54 - 56 CM ARASI

 

 

 

 

2. SEHPA -

 

 

GENİŞLİK : 48 CM

 

DERİNLİK : 28 - 32 CM

 

YÜKSEKLİK : 47 - 49 CM ARASI

 

 

 

 

3. SEHPA - (RENK: ALTIN)

 

 

GENİŞLİK : 34 CM

 

DERİNLİK : 28 - 32 CM

 

YÜKSEKLİK : 42 - 44 CM ARASI

 

 

 

 

Ürünler % 100 doğal ağaçtan ve el işçiliği ile üretilmektedir. Siparişleriniz üretim durumuna göre 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Sehpa demonte olarak sevk edilecektir.Doğal ağaçlarda zamanla kılcal çatlamalar yaşanabilir ve bu doğal bir süreçtir.

 

 Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa için ne kadar?
Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon SehpaDoğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa Video

Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa Tanıtım Videosu, Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa videosu izle, Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa Tanıtım Videosu İzle, Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa seyret, Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa HD izle, Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa inceleme, Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 82

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Doğal Ağaç Masif Kütük 3’lü Zigon Sehpa Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dragos DRx910 i5 10400F 16 GB 256 GB M.2 NVMe SSD 4 GB GTX1650 27" Curved Masaüstü Oyuncu Bilgisayarı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

12.454,34 TL

HEMEN AL