Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert

934,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert Tanıtım Videosu İzle

Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert Tanıtım Videosu, Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert videosu izle, Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert Tanıtım Videosu İzle, Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert seyret, Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert HD izle, Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert inceleme


Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


 • MOBİL CİHAZLARINIZ VEYA N11 UYGULAMASI ÜZERİNDEN DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİNİZ. 
  • %100 yerli ve kendi üretimimizdir.
  • PEIGI İKİLİ KANEPE & KOLTUK GENEL BİLGİLER
  • OTURMA ALANI 90 CM'E 50 CM'DİR. İKİ KİŞİ RAHATLIKLA OTURABİLİR. ÜRÜNÜN KOLLARI SABİT OLUP AYAKLARI VE S IRT KISMI DEMONTEDİR. 350 KG TAŞIMA KAPASİTESİ VARDIR.

   METAL İSKELETİNDE HERHANGİ GICIRDAMA, ESNEME DENGE KAYBI KESİNLİKLE OLMAZ. PEIGI İKİLİ KANEPE KALİTELİ KUMAŞI BİRİNCİ SINIF DAYANIKLI METAL PROFİLİ VE ŞIK DİZAYNIYLA EVİNİZDE ÇOCUK ODASINDA, YATAK ODASINDA, BALKONDA, BAHÇEDE , OFİSİNİZDE, YAZLIĞINIZDA, OYUN VE BEKLEME SALONLARINDA, MAĞAZANIZDA GÖNÜL RAHATLIĞI İLE KULLANABİLECEĞİNİZ BİR ÜRÜNDÜR.

  • ÜRÜN ÖLÇÜLERİ
  • En: 70cm Yükseklik: 80cm Boy:140cm Oturma Yüksekliği: 42cm Oturma Derinliği: 50cm Oturma Genişliği: 90cm Sırt Yüksekliği: 25cm Ayak Yüksekliği: 25cm Ürün Ağırlığı: 14kg Metal iskeleti 20*30*1 mm, sırt iskeleti ise 20*20*1 mm çelik profilden üretilmiştir. Metal, sırt ve ayak iskeletleri insan sağlığına zararı bulunmayan çocukların güvenle kullanabileceği statik tekstüre siyah boyayla boyanmaktadır. Oturum ve sırt minderinde sünger kırpıntısı kullanılmaktadır. Hafif nemli bir bezle silinebilen bir kumaşa sahiptir.
  • İMALAT & KARGOLAMA
  • Ürünlerimizin tamamı modern üretim tesisimizde üretilmektedir. Siparişleriniz imalat aşamasından paketlemeye kadar özenle hazırlanmakta ve ürünleri taşınma esnasında meydana gelebilecek tüm darbelere karşı koruyucu önlemlerini alarak HOROZ LOJİSTİK güvencesiyle göndermekteyiz.
  •  MONTAJ
  • Ürünlerimizin sadece ayak kısımları ve sırtı demontedir. Kurulum ustalık gerektirmez ve tamamlanması yalnız birkaç dakikanızı alır ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Tüm Türkiye'ye ücretsiz şekilde gönderim sağlanmaktadır.
Garanti süresi Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert için ne kadar?
Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Peigi İkili Kanepe & Koltuk LacivertPeigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert Video

Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert Tanıtım Videosu, Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert videosu izle, Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert Tanıtım Videosu İzle, Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert seyret, Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert HD izle, Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert inceleme, Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 135

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Peigi İkili Kanepe & Koltuk Lacivert Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Zore M-2603 10" Işıklı Telefon Tutucu Ring Light + 210 CM Tripod FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

259,17 TL

HEMEN AL