Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa

212,49 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa Tanıtım Videosu İzle

Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa Tanıtım Videosu, Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa videosu izle, Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa Tanıtım Videosu İzle, Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa seyret, Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa HD izle, Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa inceleme


Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


 •  Duvara Monte Kırma Katlanır Masamız  1. Sınıf 18 mm TS EN 14322 standartlarına uygun mat beyaz MDF Lam'dan imal edilmektedir. Yonga levha (Suntalam) ürünler ile karşılaştırmayınız.


 •  Masamızın 4 köşesi oval kesimlidir.

 • Masalarımız Çatal, Bıçak, Kaşık, Makas ve bulaşık süngerinin tel kısmı ile sürtünmelerde çizilmemektedir. Bu konuda tarafımızdan yapılan testleri başarıyla geçmiştir. Alt ve üst yüzeyi aynı özelliktedir.


 • Lütfen Sipariş vermeden önce montaj yapacağınız alanı metre yardımıyla ölçünüz ve masa ölçülerinin uygunluğunu kontrol ediniz. Resimlerde masalar ön planda ve detaylı görülmesi için olduğundan büyük görünmektedir.


 • Tabla çevresi parlak beyaz PVC bant ile çevrilerek neme dayanıklı hale getirilmektedir. Alt ve Üst Tüm kenarlarına ekstradan ince zımpara uygulandığından ele zarar vermez.


 • Ürün Paketinde 2 Adet Beyaz Renk Metal Katlanır Ayak bulunmaktadır. Kapalı konumdayken tabla yukarı kaldırıldığında mekanizma kitlenir ve tabla açık kalır. Kapatırken tabla hafif öne çekilir ve masa kapatılır. Kullanımı gayet basittir.

 • Katlanır Konsollar 50 kg taşıma kapasitesine sahiptir. ( Monte Edildiği Duvarın yapısına bağlı olarak)


 • Ürün Paketi : 1 Adet Masa Tablası, 2 Adet Metal Katlanır Ayak, Vida ve Dübel Seti


 • Lütfen Ürünün montajı için gönderilen 8 mm dübeller için duvara 7 mm'lik delik deliniz ve Her iki ayağı da eşit yüksekliğe monte ediniz.


 • Mobilya sektöründeki 40. Yıllık tecrübemizle sizler için pratik ve uygun fiyatlı mobilyalar üretiyoruz. Ürünlerimizi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Tamamı Kendi üretimimiz olan ürünlerimizi mağaza ismimize tıklayarak inceleyebilir mağazamızı takibe alarak yeni ürünlerimiz ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.


 • Size uygun olan ölçüdeki bir masamızı şimdi satın alın ve evinize katacağı alan ve rahatlığın keyfini çıkarın.


Garanti süresi Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa için ne kadar?
Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır MasaÇizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa Video

Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa Tanıtım Videosu, Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa videosu izle, Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa Tanıtım Videosu İzle, Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa seyret, Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa HD izle, Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa inceleme, Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 114

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çizilmez MDF Duvara Monte Kırma Katlanır Masa Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
E.C.A. Spylos Serisi A++ 12000 Btu İnverter Klima FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.762,15 TL

HEMEN AL