Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI

135,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI Tanıtım Videosu İzle

EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI Tanıtım Videosu, EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI videosu izle, EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI Tanıtım Videosu İzle, EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI seyret, EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI HD izle, EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI inceleme


EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Çift taraflı ve iki renkli kullanımı ile boş köşenizi herkesin favori mekanına dönüştürme zamanı.


Ürün yanlarında ceplik ve kulaklık asma aparatı ile sınırsız konfor sunar.

Piramit şeklindeki köşelere mükemmel uyum sağlar ve en üst düzeyde konfor sunar.

Oturma odanızda, ofisinizde, kafenizde veya istediğiniz yerde hayalinizdeki alanı yaratın. Piramit şezlong armut 12 renk seçeneği ile mevcuttur.


Su geçirmez kumaşı ile Herhangi bir leke oluştuğunda nemli ve renksiz bir bezle veya ıslak kağıt havlu ile silmeniz yeterlidir. 

Piramit puf, rahat bir his ve şık bir görünüm sunuyor.

Çift renkli olmasından dolayı size daha fazla konfor sağlar.

EARMUT tan aldıgınız ürünlerin içeriğinde ne olduklarını biliyoruz çünkü biz üretiyoruz.

Geri dönüştürülen dolgu malzemesi strafor hiçbir zararlı kimyasal içermez. 


Özellikleri:

Çift taraflıdır her iki tarafı da kullanabilirsiniz.

Çift renklidir dilediğiniz renkte kombin yapabilirsiniz.

Her iki tarafında ceplikleri vardır. TV kumandanızı, oyun konsolunuzu buraya koyabilirsiniz.

Çift fermuar sayesinde çocuklar için güvenlidir.

Neşeli ve modern EARMUT tasarımıdır.

Rahat ve vücuda uyum sağlar.

12 farklı renkte mevcuttur.

Kolay silinebilen imperteks polyester kumaştır.


Boyutları:

Uzunluk: 145 cm

Koltuk yüksekliği: 35 cm

Oturma genişliği: 90 cm


Döşeme:

Sağlam ve silinebilen çift tarafı kullanılabilen kumaş 

Yüksek Renk Haslığı

Uzun süre dayanır ve neredeyse hiç yıpranmaz.

2 yaşından yetişkinlere kadar çocuklar için de ideadir.

Nemli bir bezle temizlenmesi kolaydır.


Doldurma / Dolum:

Piramitli şezlong armut koltuk , çevre dostu ve vücut şekline uyarlanabilen geri dönüştürülmüş polistiren toplarla doldurulmuştur. Dolguda zararlı maddeler içermediği için sağlıklıdır. İhtiyaç duymanız durumunda, Piramitli şezlong armut koltuğa doldurma tünelini kullanarak kolayca doldurabilirsiniz.


Bakım:

Piramitli şezlong armut koltuk, uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, inatçı lekeleri bile özel bir leke çıkarıcı kullanarak temizlemek kolaydır. Düzenli temizlik için sadece nemli bir bez kullanın. Bu kadar!

Garanti süresi EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI için ne kadar?
EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZIEARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI Video

EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI Tanıtım Videosu, EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI videosu izle, EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI Tanıtım Videosu İzle, EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI seyret, EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI HD izle, EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI inceleme, EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 129

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAHKIRMIZI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Korkmaz A369 Demtez 1.7 L Çay Makinesi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

563,04 TL

HEMEN AL