Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz

510,00 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz Tanıtım Videosu İzle

CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz Tanıtım Videosu, CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz videosu izle, CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz Tanıtım Videosu İzle, CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz seyret, CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz HD izle, CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz inceleme


CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz

  • Küpelerinizi, kolyelerinizi, çizilmeden muhafaza ederek
  • Parfüm, makyaj malzemeleri, fular ve daha birçok kişisel ürününüzü tek bir yerde toplayabilirsiniz. Takı ve aksesuar dolabı sayesinde tüm kişisel bakım ürünleriniz tek bir yerde olacak, boy aynası sayesinde hazırlanırken zamandan da kazanacaksınız hayatınıza kalite ve fark katacak bu ürüne sahip olmanız artık çok kolay
  • Ücretsiz kargo ile evinize kadar teslim ediyoruz teki kaybolan küpeleriniz, birbirine karışan kolyeleriniz, her zaman bulmakta zorlandığınız yüzükleriniz artık problem olmaktan çıkıyor. Takı ve aksesuar dolabı hayatınızı kolaylaştırırken aynı zamanda şık tasarımı ve boy aynası özelliği ile evinizin dekorunu da tamamlayacaktır takı ve aksesuar dolabı fiyatına göre maksimum avantaj sağlar boyutuna göre geniş depolama alanı sunar yapısı itibariyle kolay çizilmez, yıpranmaz dayanıklıdır, onlarca takı için birçok askı ve depolama yeri mevcuttur siyah iç rengi sayesinde takılarınız daha belirgin olur. Küpe, yüzük, kolye, fular, şal,, saat, kozmetik ve diğer özel eşyalarınız hemen kolay bir şekilde elinizin altında aradığınızı kolay bulursunuz zamandan tasarruf edersiniz Flotal aynası sayesinde kararma yapmaz kanserojen olmayan doğa dostu malzeme kullanımı sayesinde sağlığınıza özen gösterir kısmen de montedir ve kurulumu çok kolaydır. Eşsiz tasarımı estetik sunar evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz, ürününüz sizlere kısmen de monte (sadece ayakları monte edilecektir) olarak ulaşacaktır. Kurulum kılavuzu ve kurulum videosu ürün içerisinde gelmektedir. Tüm ürünlerimiz 2 (iki) yıl garantilidir.  
  • Olumsuz tüm koşullar göz önünde bulundurularak, evinizin her köşesine özellikle banyo gibi nemli alanlarda bile, rahatlıkla kullanabileceğiniz kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Takı ve aksesuar dolabı özellikleri: Iç özellikler: 32 küpe askısı, 32 kolye askısı, 24 gözlü yüzük cebi, 3 adet raf, 1 adet alüminyum şal ve fular askısı bulunmaktadır. Kurulu ölçü: Yükseklik :152 cm genişlik :42,50 cm derinlik : 34,50 cm malzeme: Ahşap kısımlar
  • Highgloss suntalam ve highgloss MDF Flotal ayna, kulp ambalaj: 5 katlı dayanıklı karton koli içi strafor destekler kalın shrink naylonu ile ekstra koruma kurulum kılavuz: Çizimler ile desteklenen kolay anlaşılır kurulum kılavuzu - Ürünlerimiz 2 (iki) yıl garantilidir.
Garanti süresi CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz için ne kadar?
CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı CevizCemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz Video

CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz Tanıtım Videosu, CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz videosu izle, CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz Tanıtım Videosu İzle, CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz seyret, CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz HD izle, CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz inceleme, CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 115

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
CemreHome Aylanı Takı Aksesuar Dolabı Ceviz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sleepy Natural Bebek Bezi 6+ Numara Xlarge Plus Mega Fırsat Paketi 180 Adet FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

475,99 TL

HEMEN AL