Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak

806,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak Tanıtım Videosu İzle

CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak Tanıtım Videosu, CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak videosu izle, CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak Tanıtım Videosu İzle, CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak seyret, CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak HD izle, CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak inceleme


CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Küpelerinizi, kolyelerinizi,  çizilmeden muhafaza ederek; parfüm, makyaj malzemeleri, fular ve daha birçok kişisel ürününüzü tek bir yerde toplayabilirsiniz.
       Takı Ve Aksesuar Dolabı sayesinde tüm kişisel bakım ürünleriniz tek bir yerde olacak, boy aynası sayesinde hazırlanırken zamandan da kazanacaksınız
      Hayatınıza kalite ve fark katacak bu ürüne sahip olmanız artık çok kolay; ücretsiz kargo ile evinize kadar teslim ediyoruz Teki kaybolan küpeleriniz, birbirine karışan kolyeleriniz, her zaman bulmakta zorlandığınız yüzükleriniz artık problem olmaktan çıkıyor.
      Takı Ve Aksesuar dolabı hayatınızı kolaylaştırırken aynı zamanda şık tasarımı ve boy aynası özelliği ile evinizin dekorunu da tamamlayacaktır
     Takı ve Aksesuar dolabı fiyatına göre maksimum avantaj sağlar Boyutuna göre geniş depolama alanı sunar Yapısı itibariyle kolay çizilmez, yıpranmaz dayanıklıdır, Onlarca takı için birçok askı ve depolama yeri mevcuttur Siyah iç rengi sayesinde takılarınız daha belirgin olur. Küpe, yüzük, kolye, fular, şal,, saat, kozmetik ve diğer özel eşyalarınız hemen kolay bir şekilde elinizin altında Aradığınızı kolay bulursunuz zamandan tasarruf edersiniz
       Flotal aynası sayesinde kararma yapmaz Kanserojen olmayan doğa dostu malzeme kullanımı sayesinde sağlığınıza özen gösterir
       Kısmen demontedir ve kurulumu çok kolaydır. Eşsiz tasarımı estetik sunar Evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz, Ürününüz sizlere kısmen demonte (sadece ayakları monte edilecektir) olarak ulaşacaktır. Kurulum kılavuzu ve kurulum videosu ürün içerisinde gelmektedir. Tüm ürünlerimiz 2 (Iki) Yıl Garantilidir.             
        BySolvo Takı Ve Aksesuar Dolabı; olumsuz Tüm Koşullar Göz önünde Bulundurularak, Evinizin Her Köşesine özellikle Banyo Gibi Nemli Alanlarda Bile, Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Kaliteli Malzemelerden üretilmiştir.


   Takı Ve Aksesuar Dolabı
 Özellikleri:
İç Özellikler: 32 Küpe Askısı, 32 Kolye Askısı, 24 Gözlü Yüzük Cebi, 3 Adet Raf, 1 Adet Alüminyum Şal Ve Fular askısı bulunmaktadır.
Kurulu Ölçü:
Yükseklik :152 cm
Genişlik :42,50 cm
Derinlik : 34,50 cm
Malzeme: Ahşap kısımlar; highgloss Suntalem ve highgloss MDF Flotal ayna, kulp
Ambalaj: 5 katlı dayanıklı karton Koli içi strafor destekler Kalın shrink naylonu ile ekstra koruma
Kurulum kılavuz: Çizimler ile desteklenen kolay anlaşılır kurulum kılavuzu -
Ürünlerimiz 2 (Iki) Yıl Garantilidir. 
Garanti süresi CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak için ne kadar?
CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri AyakCemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak Video

CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak Tanıtım Videosu, CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak videosu izle, CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak Tanıtım Videosu İzle, CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak seyret, CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak HD izle, CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak inceleme, CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 86

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
CemreHome Aynalı Takı Aksesuar Dolabı krem Eğri Ayak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Molfix Bebek Bezi 2 Numara Mini Avantajlı Paket 240 Adet FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

267,74 TL

HEMEN AL