Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı

2.958,00 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı Tanıtım Videosu İzle

Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı Tanıtım Videosu, Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı videosu izle, Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı Tanıtım Videosu İzle, Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı seyret, Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı HD izle, Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı inceleme


Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

yükseklik:108cm
En:215 cm
D:38/114 cm


90 x 200 x 18 cm iç yatak ölçüsüdür

iç yatak fiyata dahil değildir.

MONTAJ MÜŞTERİYE AİTTİR.


Tek kişilik yatak modüldür. Kullanımı kolay, dayanıklı mekanizması ile tek kişilik yataklar içinde size en uygun modellerden biridir.
Biz Kimiz;

Daha önce otomotiv sektörünün bir çok branşında  önemli bir  yedek parça üreticisi olan Gaysan dünyanın önde gelen üreticilerinden olduğu gazlı amortisör ürünleri için yürüttüğü pazar araştırmaları sürecinde keşfettiği amortisörlü mobilya sistemlerini Türkiye’de ilk defa 1986 yılından itibaren üretmeye başlamıştır.

 

Kuruluşundan itibaren yenilikçi, inovatif, ar-ge odaklı tasarımları ile yurtiçi ve yurtdışı bir çok ödülün sahibi olmuştur. Gaysan odaklanmış olduğu mekanizmalı, çok fonksiyonlu, hareketli mobilya sistemleri çeşidi ve kalitesi ile ülkemizde lider dünyada ise en büyük 5 üreticiden biri konumundadır. Multimo adı ile mobilya üretimi yapan firmamız hayatınıza alan kazandırmak için sizlere çözümler sunmaktadır.

 

Onlarca patent ile sonuçlanan ar-ge çalışmalarımızın amacı; gün geçtikçe daha maliyetli ve kısıtlı hale gelen yaşam alanlarında  maksimum alan tasarrufu sağlayarak daha yaşanabilir mekanlar oluşturmaktır.

 

Multimo müşterilerini yalnızca kuşaktan kuşağa geçebilecek kalitede mobilyalar üreterek değil ihtiyaç duyulan her aşamada gerektiğinde  amatör bir ruhla koşulsuz destek vererek memnun etmeyi  felsefe edinmiştir.

 

Bu felsefenin karşılığı  yaklaşık 200.000 müşterisine karşılık  erişilen % 97 tüketici memnuniyetidir.

Garanti süresi Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı için ne kadar?
Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Tek Kişilik Yan Açılır Duvar YatağıTek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı Video

Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı Tanıtım Videosu, Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı videosu izle, Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı Tanıtım Videosu İzle, Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı seyret, Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı HD izle, Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı inceleme, Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 198

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Tek Kişilik Yan Açılır Duvar Yatağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Jak Girişli Uzun Sap Ceviz Bağlama FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

654,50 TL

HEMEN AL