Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif

552,42 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif Tanıtım Videosu İzle

Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif Tanıtım Videosu, Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif videosu izle, Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif Tanıtım Videosu İzle, Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif seyret, Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif HD izle, Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif inceleme


Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


Çalışma Masası Ebatlar

Yükseklik:73 cm
Genişlik:120 cm
Derinlik:60 cm 


5 Raflı Kitaplık Ebatlar
Genişlik: 73 cm
Derinlik: 36 cm
Yükseklik: 160 cm
Raf genişlik: 66 cm
Raf derinlik: 30 cm
Raf aralığı: 36 cm
Maks. yük/raf: 30 kg


Malzeme
Ayaklar:Çelik, Epoksi/polyester tozu kaplama
Raflar: Çevreye ve sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 kalite standartlarında 18 mm kalınlığında yongalevhadan üretilmiştir

Paket içeriği
1 adet 5 raflı kitaplık
1 adet 2 raflı çalışma masası

Garanti süresi Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif için ne kadar?
Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Çalışma Masası Kitaplık Özel Set DekoratifÇalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif Video

Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif Tanıtım Videosu, Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif videosu izle, Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif Tanıtım Videosu İzle, Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif seyret, Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif HD izle, Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif inceleme, Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 102

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çalışma Masası Kitaplık Özel Set Dekoratif Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Commes 1278 Takvimli Ap Taşlı Çelik Kasa Unisex Kol Saati FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

246,42 TL

HEMEN AL