Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri

364,65 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri Tanıtım Videosu İzle

ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri Tanıtım Videosu, ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri videosu izle, ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri Tanıtım Videosu İzle, ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri seyret, ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri HD izle, ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri inceleme


ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Renk: Gri
Ayak Yüksekliği: 18 CM
Yerden Yükseklik: 43 CM
En: 36 
Boy: 90
Kapak: 5 CM Sünger Kaplamalı
Gövde: 1 CM   Sünger Kaplamalı
Kumaş: 1. Sınıf Kadife Silinebilir
Düğmeli Üst Döşeme
Ayaklar: Lükens Plastik Ayak
İç Bölme: Tela İle Kaplı
Menteşeler: 1. Kalite Sağlam Menteşeler

Garanti süresi ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri için ne kadar?
ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu GriERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri Video

ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri Tanıtım Videosu, ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri videosu izle, ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri Tanıtım Videosu İzle, ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri seyret, ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri HD izle, ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri inceleme, ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 95

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ERTOK Sandıklı Puf Koltuk Koyu Gri Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Gri Kilitli Deri Sandık ve Kozmetik Tıraş Seti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

612,77 TL

HEMEN AL