Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz

769,45 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz Tanıtım Videosu İzle

Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz Tanıtım Videosu, Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz videosu izle, Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz Tanıtım Videosu İzle, Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz seyret, Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz HD izle, Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz inceleme


Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

? Paket İçeriği:
1 Adet Tv Ünitesi
Kolay Kurulum Şablonu ve Bağlantı Aksesuarları
1. Sınıf Hammadde İle Üretim:
Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çocuk sağlığı standartlarına uygundur. Ürünlerimiz 18 mm kalınlığında halk arasında Suntalam-Suntalem olarak bilinen, sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 kalite standartlarında yonga levhalardan üretilmiştir. Ürünlerimizde kullanılan bağlantı parçaları, kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi birinci kalite olup TSE’ ye uygundur. Bağlantı sistemi olarak mümkün olan tüm bölümlerde öncelikle minifiks, kavela ve kabin vidası tercih ederek üretim yapılmaktadır, bu sayede ürünü defalarca ve zahmetsizce söküp kurabilirsiniz. Kolay Kurulum:
Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum şeması, tüm vida vb bağlantı elemanları ürün paketinde bulunmaktadır. Yıldız tornavida ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Daha kolay bir kurulum için tüm parçaların üzerinde numaralar bulunmaktadır. Uluslararası Standartlarda Paketleme: 
Satın aldığınız ürünlerin hiç bir zarar görmeden tarafınıza ulaştırılabilmesi için uluslararası kabul görmüş standartlarda dolgu malzemeleri kullanılarak paketleme yapılmaktadır.


Garanti:
Tüm ürünlerimiz üretim ve işçilik hatalarına karşı, ürünün tüm parçaları dahil olmak üzere fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir.
Garanti süresi Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz için ne kadar?
Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz BeyazRani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz Video

Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz Tanıtım Videosu, Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz videosu izle, Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz Tanıtım Videosu İzle, Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz seyret, Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz HD izle, Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz inceleme, Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 104

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Rani D1 Tv Duvar Ünitesi Ahşap Ayaklı Tv Sehpası Ceviz Beyaz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Mantı TenceresiAlüminyum 32 CM FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

306,00 TL

HEMEN AL