Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI

568,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI Tanıtım Videosu İzle

ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI Tanıtım Videosu, ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI videosu izle, ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI Tanıtım Videosu İzle, ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI seyret, ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI HD izle, ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI inceleme


ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Bora Yatak Başlıkları

       Uyku dünyanıza hoş ve estetik bir görüntü katmak amacıyla üretilmektedir. Amacımız; Tüm yerli imkanlarla, kaliteli malzemeden ve özel işçilikten ödün vermeyerek tüm Türkiye’ye bu fırsatı sunabilmek ve bu mutluluğu her daim yaşayabilmektir.

 

İskelet: Yatak Başlığı Malzemeleri: 18 mm ham Suntalam kullanılmıştır. 5 cm 22 DNS sünger kullanılmıştır.2 adet 14 DNS 1,5 cm takoz sünger kullanılmıştır. Kumaşımız sünger ve tela ile kapitone edilip sünger üzerine döşenmiştir.

Kumaş: Yerli Taytüyü kumaş kullanılmaktadır. Esneme yapmaması ve dayanıklılığının artırması için kumaşın arka yüzü astarlıdır. Kolay silinebilir.

Paketleme : Başlık köşelerin zedelenmesini engelleyici çevreleyici kumaşlar ve koruyucu plastikler halinde kalın balonlu Gripin naylon ile paketlenir.

Montaj :Ürün kurulu gelmektedir.

Teslimat: Tüm Türkiye’ye ücretsiz teslimat.”
Garanti süresi ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI için ne kadar?
ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞIÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI Video

ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI Tanıtım Videosu, ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI videosu izle, ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI Tanıtım Videosu İzle, ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI seyret, ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI HD izle, ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI inceleme, ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 75

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ÇİFT KİŞİLİK YATAK BAŞLIĞI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
4 Aşamalı Akvaryum Filtresi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

9.846,29 TL

HEMEN AL