Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk

29,67 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk Tanıtım Videosu İzle

Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk Tanıtım Videosu, Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk videosu izle, Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk Tanıtım Videosu İzle, Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk seyret, Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk HD izle, Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk inceleme


Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Pofidik Sandalye Minderi 

ADET SANDELYE MİNDERİ ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 

 

 

Ürün Açıklaması :

Pofidik sandalye minderlerimiz duck kumaş ile imal edilmektedir. Kumaşımızda su ve leke itici apre özelliği mevcuttur. İç dolgusu olarak kırpık süngerdir. 

Kırpık Sünger iç Dolgulu :  İç dolgu malzeme olarak 1. kalite kırpık sünger kullanılmaktadır. Ortasında kare dikiş mevcuttur. Rahatlıkla makinada yıkanabilir

Ölçüler  : 40 x 40 cm 

Yıkama   : 30 derecede yıkanmalıdır (ağartıcı kullanmayınız).

Önemli Not :    Bilgisayar, tablet ve telefon ekranlarındaki parlaklık ayarlarından dolayı ürünlerin görsel rengi ile elinize ulaşacak ürün rengi arasında %2 ile %5 ton farkı olabilir.

TOPTAN SATIŞ YAPMAKTAYIZ.

 İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

OKULDA ÖĞRENCİ SANDALYELERİNE CAFE RESTORAN SANDALYELERİNE VB. HER YERLERE UYGUNDUR 

 


Bu ilan Sentos Yazılım Teknolojileri ile listelenmiştir!
Garanti süresi Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk için ne kadar?
Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve RenkDüz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk Video

Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk Tanıtım Videosu, Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk videosu izle, Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk Tanıtım Videosu İzle, Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk seyret, Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk HD izle, Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk inceleme, Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 119

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Düz Renk Pofidik Sandalye Minderi Koyu Kahve Renk Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
6lI Yanmaz Yapışmaz Silikon Muffin Mini Kek Kalıbı Seti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

30,12 TL

HEMEN AL