Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK

331,42 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK Tanıtım Videosu İzle

HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK Tanıtım Videosu, HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK videosu izle, HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK Tanıtım Videosu İzle, HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK seyret, HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK HD izle, HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK inceleme


HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Ölçüleri 

Genişlik: 103 cm - Derinlik: 56 cm - Yükseklik: 76 cm - Sırt ile Yükseklik: 96 cm


Kurulum 

Ürün De-monte olarak gönderilmektedir. Montaj size aittir. Kurulum şeması, tüm vida vb bağlantı elemanları ürün paketinde bulunmaktadır. Yıldız tornavida ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.


Üründe 18 mm kalınlığında 1.sınıf yonga levha malzeme, 1.kalite bağlantı ve aksesuar malzemeleri kullanılmaktadır.

Ürünün ayakları metaldir.


Paketleme

Ürün 2 paket gönderilmektedir.

Eksik gelen paketlerle ilgili kargo firması ile iletişime geçebilirsiniz.


Temizlik 

Hafif nemli bez ile silinir ve temiz bir bez ile kurulanır.


İade Koşulları

Ürünler tarafınıza ulaştığı gibi karton ambalajda korunaklı ambalajı bozulmamış olmalı ve montajı yapılmayan ürün olmalı aksi takdirde iadeniz kabul edilmez.


Ergonomi tasarımı ve hafif yapısıyla her yere kolaylıkla taşınabilen, model konumlandırıldığı mekana uyum sağlıyor.

Öğrencilerin vücut ergonomisine uygun olacak şekilde tasarlanan hey çalışma masası, ders çalışmayı keyifli hale getiriyor.Garanti süresi HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK için ne kadar?
HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAKHEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK Video

HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK Tanıtım Videosu, HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK videosu izle, HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK Tanıtım Videosu İzle, HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK seyret, HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK HD izle, HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK inceleme, HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 96

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
HEY RÜYA ÇALIŞMA MASASI BEYAZ AYAK Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Aktif Dolaşım Elastik Destek Ağrı Dizliği FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

88,23 TL

HEMEN AL