Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah

407,99 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah Tanıtım Videosu İzle

Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah Tanıtım Videosu, Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah videosu izle, Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah Tanıtım Videosu İzle, Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah seyret, Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah HD izle, Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah inceleme


Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası

Ürün Ölçüleri:

138cm Yükseklik

160cm Genişlik

40cm Derinlik


Kitaplık Ölçüsü:

Genişlik :60cm

Yükseklik:138cm

Derinlik:20cm


RENK:BEYAZ-CEVİZ-SİYAH


Ürün Teknik Özellikleri


• Sağlığa ve çevreye zararsız 1.kalite kansorojen madde içermeyen 18 mm suntalam malzemeden imal edilmiştir. • Ürün kenarları 0,40mm pvc kullanılarak bantlama makinasında bantlanmıştır. • Üründe kullanılan delikler CNC Makinalarında işlenmiştir. • Ürün kullanılan aksesuar ve menteşelerden meydana getirilmiştir ve 2 yıl garantilidir. • Ürün demonte şekilde sevk edilmektedir.


PAKETLEME VE AKSESUAR POŞETİ


• Ürünler Özel baskılı çift B/C dalga kraft oluklu mukavvadan imal edilmiş karton kutular içerisinde kayması ve birbirine sürtmesi engellenerek sabitlenmiş güvenli bir şekilde yapılmış ambalaj sistemi ile paketlenmiştir. Ürün içerisinde Kurulum için gerekli olan Aksesuar poşeti yer almaktadır.

Garanti süresi Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah için ne kadar?
Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz SiyahMoonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah Video

Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah Tanıtım Videosu, Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah videosu izle, Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah Tanıtım Videosu İzle, Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah seyret, Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah HD izle, Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah inceleme, Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 82

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Moonlife Deniz Kitaplıklı Çalışma Masası Ceviz Siyah Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Hammer Jack Beyaz Yesıl Kadın Ayakkabı 101 21450-Z FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

428,38 TL

HEMEN AL