Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi

540,60 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi Tanıtım Videosu İzle

Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi Tanıtım Videosu, Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi videosu izle, Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi Tanıtım Videosu İzle, Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi seyret, Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi HD izle, Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi inceleme


Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Ürün Ölçüleri:  Genişlik: 150 cm - Derinlik:  29,5 cm - Yükseklik: 44,1 cm
Duvar Raf Ölçüleri:   Genişlik:  50 cm -  Derinlik:  13 cm -  Yükseklik:  15 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm ürün fotoğraflarını inceleyiniz.

Paket İçeriği:

1 Adet TV Ünitesi
2 Adet Duvar Rafı 
Kolay Kurulum Şablonu ve Bağlantı Aksesuarları 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:

Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çocuk sağlığı standartlarına uygundur. Ürünlerimiz 18 mm kalınlığında halk arasında Suntalam-Suntalem olarak bilinen, sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 kalite standartlarında yonga levhalardan üretilmiştir. Ürünlerimizde kullanılan bağlantı parçaları, kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi birinci kalite olup TSE’ ye uygundur. Bağlantı sistemi olarak mümkün olan tüm bölümlerde öncelikle minifiks, kavela ve kabin vidası tercih ederek üretim yapılmaktadır, bu sayede ürünü defalarca ve zahmetsizce söküp kurabilirsiniz. 


Kolay Kurulum:

Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum şeması, tüm vida vb bağlantı elemanları ürün paketinde bulunmaktadır. Yıldız tornavida ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Daha kolay bir kurulum için tüm parçaların üzerinde numaralar bulunmaktadır. 

 
Uluslararası Standartlarda Paketleme: 

Satın aldığınız ürünlerin hiç bir zarar görmeden tarafınıza ulaştırılabilmesi için uluslararası kabul görmüş standartlarda dolgu malzemeleri kullanılarak paketleme yapılmaktadır.


Garanti:

Tüm ürünlerimiz üretim ve işçilik hatalarına karşı, ürünün tüm parçaları dahil olmak üzere fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir.
 
Garanti süresi Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi için ne kadar?
Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv ÜnitesiRani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi Video

Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi Tanıtım Videosu, Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi videosu izle, Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi Tanıtım Videosu İzle, Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi seyret, Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi HD izle, Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi inceleme, Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 338

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Rani A4 Duvar Raflı Tv Sehpası - Kitaplıklı Tv Ünitesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Silverlina Gümüş Zirkon Taşlı Dual Color Set (541351151) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

663,77 TL

HEMEN AL