Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

İstanbul Tv Ünitesi

846,52 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
İstanbul Tv Ünitesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
İstanbul Tv Ünitesi Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile İstanbul Tv Ünitesi kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. İstanbul Tv Ünitesi ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. İstanbul Tv Ünitesi Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


İstanbul Tv Ünitesi Tanıtım Videosu İzle

İstanbul Tv Ünitesi Tanıtım Videosu, İstanbul Tv Ünitesi videosu izle, İstanbul Tv Ünitesi Tanıtım Videosu İzle, İstanbul Tv Ünitesi seyret, İstanbul Tv Ünitesi HD izle, İstanbul Tv Ünitesi inceleme


İstanbul Tv Ünitesi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan İstanbul Tv Ünitesi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

  • ÜRÜN DEMONTE GÖNDERİLMEKTEDİR. Kolay Kurulum Klavuzu Sayesinde Kolayca Kurulmaktadır. Ürün Ölçüleri (Kurulu Hali) Genişlik: 180 cm Yükseklik: 42 cm Derinlik: 31 cm Üründe 18 mm kalınlığında 1. sınıf yonga levha malzeme kullanılmaktadır. E1 kalitesinde ve 2 yıl garantilidir. Üründe PVC kenar bantları kullanılmaktadır. Böylece ürün çok daha görsel ve çizilmelere karşı dayanıklı olmaktadır. Özel ambalaj paketinde demonte olarak teslim edilmektedir. Paketlerde kolay kurulum için gerekli kurulum şeması, montaj malzemeleri bulunmaktadır. Ürünler 1. kalite, işlevsel ve ergonomik bağlantı ve aksesuar malzemeleri kullanılmaktadır. Ürünlerin hatasız kurulması için parçaların üzerinde numaralar yer almaktadır ve kurulum kılavuzunda kurulum ayrıntılı şekilde anlatılmaktadır. Ürünlerimiz kurulurken ustalık gerektirmez. Ürünleri gönül rahatlığı ile defalarca söküp takabilirsiniz. Ürünü Sarkma, Eğilme, Deformasyon Olmadan Yıllarca Kullanabilirsiniz. Estetik tasarım. Çevreye ve sağlığa uygun malzeme.
Garanti süresi İstanbul Tv Ünitesi için ne kadar?
İstanbul Tv Ünitesi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; İstanbul Tv Ünitesi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

İstanbul Tv Ünitesi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
İstanbul Tv Ünitesiİstanbul Tv Ünitesi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için İstanbul Tv Ünitesi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

İstanbul Tv Ünitesi Video

İstanbul Tv Ünitesi Tanıtım Videosu, İstanbul Tv Ünitesi videosu izle, İstanbul Tv Ünitesi Tanıtım Videosu İzle, İstanbul Tv Ünitesi seyret, İstanbul Tv Ünitesi HD izle, İstanbul Tv Ünitesi inceleme, İstanbul Tv Ünitesi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen İstanbul Tv Ünitesi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 97

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
İstanbul Tv Ünitesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Airfel LPCY25BM 9000 Btu Portatif Mobil Klima FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

4.419,15 TL

HEMEN AL