Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül

391,01 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül Tanıtım Videosu İzle

VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül Tanıtım Videosu, VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül videosu izle, VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül Tanıtım Videosu İzle, VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül seyret, VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül HD izle, VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül inceleme


VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Mobilya Genel Özellikleri;
 
*Ürün Ölçüleri; 140x43x30 cm ( Genişlik x Yükseklik x Derinlik )   
*Ürün Çeşidi Bilgilendirme; İncelediğiniz ürün geniş ünitesiyle ,tüm tvlere uygundur. Salon ve ihtiyacınız olacak diger odalarda kullana bileceginiz çok Amaçlı Dolap. Otel, Pansiyon, Apart, Salon, Bebek odası, Genç odası, Mutfak, Ofis, Balkon, Kiler gibi Evlerimizle orantılı olarak küçülen odaların, doğru kullanım ile ne kadar genişleyebileceğine şaşırabilirsiniz. Eşyaların yerleşimleri gibi detaylar kullanılan alanlarda farkedilebilir şekilde yer kazanmanızı sağlayabilir. Özellikle ALKUR modüler mobilya gruplarında doğru tercihler ile mümkün olan ferahlığı ve ergonomiyi yakalamak mümkün. Odalarınız İster küçük istersede büyük olsun her odaya uygun, tasarım mobilya ürün grublarımız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile www.alkurhomeline.com adresinden ulaşabilirsiniz.
*Sipariş Vermeden Önce; Ürün detaylarını ve ölçülerini kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Ürün görsellerindeki aksesuarlar dekorasyon amaçlı olup, fiyata dahil değildir.
*Malzeme Tipi; Ürünlerimizin tamamı yüksek kalite melamin yüzeye sahip 18mm 1. kalite yonga levha ve kenarlarında 1. sınıf 1 mm PVC kenar bant, kullanılmaktadır. Özellikle dikkat etmeniz gereken modüler ürün gruplarında kullanılan pvc kalıklıkları ve Suntalem kalitesidir. Bunu anlamak çok basit Suntalem kenarlarında pul pul atmalar  ( Bir Başka değişle fare dişi kırpmış gibi olması Suntalemin 2. 3. sınıf kalite olmasındandır. ) Diğer dikkat edilmesi gereken husus sağlam uzun yıllar kullanabileceginiz 1. sınıf Samet Marka aksesuarlar ve bağlantı parçaları kullanılarak üretilen modüllerdir. ALKUR tüm ürünlerinde çevreye ve sağlığa zararsız E1 avrupa standartlarında malzemeler kullanırken ürünlerinin tamamı demonte ürün grubu olup, basit el aletleri ile pratik bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilir. ALKUR Mobilya ürünleri kalitelidir, lütfen kendi sağlığınız, memnuniyetiniz ve verdiğiniz paranın hakkını alabilmek için taklit ve düşük kalitesiz ürünlerden sakınınız.
*Ünite Tipi; 2 kapak, 4 bölmeden oluşur. 
*Renk; Beyaz+ Cordoba
KURULUM VİDEOSU

Bu Ürün JET TEKNOLOJİ Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül için ne kadar?
VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt ModülVAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül Video

VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül Tanıtım Videosu, VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül videosu izle, VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül Tanıtım Videosu İzle, VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül seyret, VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül HD izle, VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül inceleme, VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 89

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
VAHİDE Televizyon Sehpası, Yaşam Ünitesi Alt Modül Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Profilo BD3086WFDN XXL 682 L No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

8.529,78 TL

HEMEN AL