Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti

1.723,80 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Tanıtım Videosu İzle

Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Tanıtım Videosu, Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti videosu izle, Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Tanıtım Videosu İzle, Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti seyret, Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti HD izle, Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti inceleme


Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ÜRÜN İÇERİĞİ
12 Adet Kadeh
12 Adet Meşrubat Bardağı
12 Adet Su Bardağı
12 Adet Çay Bardağı
12 Adet Çay Tabağı
1 Adet Sürahi(Karaf)
TOPLAM 61 PARÇA
 

 ! PAŞABAHÇE ÜRÜNLERİ KULLANILARAK ÜRETİLMİŞTİR 
 

*Ürünler kargo aşamasında kırılmaya karşı garantili gönderim kapsamındadır.
*Ürünler adınıza faturalı olarak gönderilir.
*Ürünler parça temin garantisindedir.
*Ürünler el yapımıdır.
 

Bulaşık makinesinde yıkanabilir!
Bulaşık makinesi deterjan ve tuzları uzun süreli kullanımda ürüne zarar verebilir! 
Ürün kullanım ömrünün uzun olması için sünger vb. maddelerle yıkayınız!

Garanti süresi Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti için ne kadar?
Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak SetiYakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Video

Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Tanıtım Videosu, Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti videosu izle, Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Tanıtım Videosu İzle, Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti seyret, Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti HD izle, Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti inceleme, Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 157

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Yakut 61 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Arçelik AP 8100 Hava Temizleme Cihazı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

2.039,15 TL

HEMEN AL