Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı

29,75 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı Tanıtım Videosu İzle

43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı Tanıtım Videosu, 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı videosu izle, 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı Tanıtım Videosu İzle, 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı seyret, 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı HD izle, 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı inceleme


43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

AYNI İŞ GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO 

%100 ORİJİNAL, SIFIR VE FATURALI ÜRÜN


ADINIZA DÜZENLENMİŞ FATURALI, ORİJİNAL KUTUSUNDA VE AMBALAJINDA GÖNDERİLMEKTEDİR.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ
Komple Uzunluk : 29 cmBıçak Uzunluğu : 17 cmSap uzunluğu : 12 cmKalınlık 2,5 mm
-----------------------------------Kullanım ve Bakım Uyarıları------------------------------------

Pirge Kullanım, Bakım, Geri Dönüşüm ve Garanti Kılavuzu:

1.Bıçaklarınızı çocuklardan uzak tutunuz.
2.Kullanım ve Bakım Talimatları:
a.Yeni satın aldığınız bıçakları, önce ılık sabunlu suyla temizlemek için sünger veya nemli bez kullanınız. Bıçaklarınızı lavaboda akan suyla durulayıp, sonrasında mutlaka kuru bezle kurulayınız.
b.Tazyikli su, yüksek sıcaklık ve ağır temizleyici kimyasallar, bıçağınızın ağız ve sap kısmını deforme edebileceği için kullanmayınız. Dolayısıyla, bıçaklarınızı elde yıkamanızı ve bulaşık makinesinde yıkamamanızı öneriyoruz.
c.Bıçaklarınızı kesinlikle kullanım amacı dışında konserve veya meşrubat kapağını açmak, vida sökmek, sert yüzeyleri delmek gibi amaçlar için kullanmayınız.
d.Bıçakların kesici ağız kısımlarında oluşabilen deformasyonun en büyük sebeplerinden birisi sert yüzey üzerinde kesim yapılmasıdır. Polietilen kesim levhalarını kullanmanızı öneririz. Böylece hem bıçaklarınızın ömrü uzayacak hem de en üst seviyede hijyen sağlamış olacaksınız.
e.Her kullanımdan sonra bıçaklar ve kesme levhaları temizlenmeli ve dezenfekte edilmelidir.

g.Masatla bilemeden önce bıçaklar temizlenmelidir. Masatlar manyetik olduklarından bıçak üzerindeki ufak metal parçalar çeliğe yapışmaktadır. Birkaç kullanım sonrasında çelik yüzey bez yardımıyla, ılık ve sabunlu su kullanarak temizlenmelidir. Ardından masat silinmeli, kuru bir şekilde kaldırılmalıdır

h.Bıçaklarınızı mutfak duvarına monte edebileceğiniz bıçak tutucu mıknatıslara yerleştirebilirsiniz. Böylece bıçaklarınız en iyi şekilde muhafaza edilecektir.
i.Ömrü dolan bıçağınızı direkt olarak çöpe atmamanızı, gazeteye iyice sardıktan sonra metal geri dönüşüm kutularına atmanızı öneririz.
3.Geri Dönüşüm Bilgilendirmesi: Pirge bıçakları geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmektedir. Geri dönüşüm kutularına atacağınız her bıçak, çeliği ve sapıyla geri dönüştürülebilmekte ve döngüsel ekonomi için değer üretmektedir.
4.Pirge Garanti ve İade Bilgilendirmesi: Pirge bıçaklarınız, yukarıda belirtilen amacı dışındaki kullanımlar hariç, 5 yıl paslanmazlık garantisine sahiptir.

5.Pirge Sertifika Bilgilendirmesi: Tüm Pirge bıçakları, yüksek güvenlik ve hijyen sertifikasıyla üretilmiştir. 


Garanti süresi 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı için ne kadar?
43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı Video

43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı Tanıtım Videosu, 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı videosu izle, 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı Tanıtım Videosu İzle, 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı seyret, 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı HD izle, 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı inceleme, 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen 43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 125

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
43220 Pratik Ev Dişli Ekmek Bıçağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
50X50 Plastik Rögar Menhol Çerçeve ve Kapağı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

232,65 TL

HEMEN AL