Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti

67,99 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti Tanıtım Videosu İzle

Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti Tanıtım Videosu, Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti videosu izle, Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti Tanıtım Videosu İzle, Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti seyret, Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti HD izle, Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti inceleme


Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti

Set İçeriği

  • 6 Adet Çay Bardağı
  • 6 Adet Çay Tabağı

Malzeme

  • Bardak: Cam
  • Çay Tabağı: Porselen

Bulaşık makinesinde yıkanabilir, uzun süreli kullanım için elde yıkanması tavsiye edilir.

Garanti süresi Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti için ne kadar?
Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay SetiKaraca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti Video

Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti Tanıtım Videosu, Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti videosu izle, Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti Tanıtım Videosu İzle, Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti seyret, Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti HD izle, Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti inceleme, Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 94

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Dama Çiçekli 12 Parça 6 Kişilik Çay Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
MDF Profil Ranza, Avrasya Ayrılabilir Yavrulu Ranza + 2 Yatak FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

3.366,00 TL

HEMEN AL