Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici

46,67 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici Tanıtım Videosu İzle

Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici Tanıtım Videosu, Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici videosu izle, Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici Tanıtım Videosu İzle, Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici seyret, Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici HD izle, Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici inceleme


Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici ile domates peynir yumurta ve benzeri tüm ürünleri dilimleyebilirsiniz. Paslanmaz çelik malzemeden üretildiği için uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Domates Peynir Yumurta için kullanabileceğiniz dilimleyicinin paslanmaz çelikten uçları sayesinde sağlıklı bir şekilde ürünlerinizi eşit parçalar halinde kesebilir şık sunumlar hazırlayabilirsiniz. Gıda ile teması uygundur.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Domates Peynir Yumurta olarak kullanılmaktadır. Mutfağınızda size maksimum rahatlık sağlayabilecek ergonomik yapıya sahiptir. Tırtıklı bıçak yapısı ile dışı sert içi yumuşak tüm ürünlerinizidili kolayca kesebilmenizi sağlamaktadır.

ÜRÜN EBATLARI - 8.5 x 25 cm

KULLANIM TALİMATLARI - Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Keskin uçlara sahiptir. Çocuklardan uzak tutunuz.
Garanti süresi Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici için ne kadar?
Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta DilimleyiciPaslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici Video

Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici Tanıtım Videosu, Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici videosu izle, Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici Tanıtım Videosu İzle, Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici seyret, Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici HD izle, Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici inceleme, Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 81

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Paslanmaz Çelik Domates Peynir Yumurta Dilimleyici Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Rico RC4200 1/2 Havalı Cırcır Kolu FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

390,92 TL

HEMEN AL