Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik

50,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik Tanıtım Videosu İzle

GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik Tanıtım Videosu, GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik videosu izle, GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik Tanıtım Videosu İzle, GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik seyret, GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik HD izle, GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik inceleme


GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

*GRATER* ÇELİK RENDE
6 YÜZLÜ HEPSİ FARKLI KESİM ÖZELLİĞİNDEDİR
1.KALİTE 304 ÇELİKTEN ÜRETİLMİŞTİR.
22*11*12* CM ÖLÇÜLERİNDEDİR
Garanti süresi GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik için ne kadar?
GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü ÇelikGRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik Video

GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik Tanıtım Videosu, GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik videosu izle, GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik Tanıtım Videosu İzle, GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik seyret, GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik HD izle, GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik inceleme, GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 71

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
GRATER Krom Paslanmaz Rende 6 Yüzlü Çelik Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
5 Adet Silikon Gözlük Sapı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

90,02 TL

HEMEN AL