Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li

33,17 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li Tanıtım Videosu İzle

Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li Tanıtım Videosu, Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li videosu izle, Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li Tanıtım Videosu İzle, Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li seyret, Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li HD izle, Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li inceleme


Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li

Ürün özellikleri

%100 silikon
Yanmaz
Sağlığa zararlı madde içermez
Gıdaya koku geçirmez
Yapışmaz
Bulaşık makinesinde yıkanabilir
Paket içeriği:
12 adet mini kek kalıbı
Ürünün boyutu:
7 x 4 cm


ÖNEMLİ NOT:  Bazı ürünlerimiz stoklarımızda  asorti dediğimiz farklı renklerden oluşmaktadır. Bu gibi durumlarda stoklarımızda mevcut olan ürün rengi gönderilmektedir. Bazı ürünlerimizde ise ürün fotoğraflarda belirtilmiştir fakat varyant eklenmediğinden dolayı, Ürünü Sipariş Vermeden Önce Ürün Rengini Platform Üzerinden Mesaj Yazmanızı Ve Mağazamızın Satış Sorumlusundan Teyit Almanızı Rica Ederiz. Ürünlerin Renk Stokları Farklılık Göstermekte Olduğundan Elimizde Kalmaması Durumunda Stoklarımızda Olan Mevcut Rengini Göndermekteyiz.Bunun Bilgisini Siz DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE Bildirmek İsteriz. İyi Alışverişler Dileriz.


Önemli Not: Siz Değerli Müşterilerimize alışverişlerinizden ötürü teşekkür ederiz. Elimizden geldiğince iyi paketleyerek zamanında gönderim yapmayı kendimize prensip edindik. Hep daha iyisini yapmak için uğraşıyor olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Firmamızdan aldığınız ürünleri tarafımıza iade ederken, size karşı paketlemede göstermiş olduğumuz öz veriyi, ürünü tarafımıza geri gönderirken de göstermenizdir. Sizin tarafından gönderilecek ürünün kargoda zarar görmesi durumunda, gönderim şekli ve paketleme dikkate alınarak fotoğraflanıp ilgili platforma tutanak iletilecektir. Ürünlerimiz kırılabilecek ürünler olduğu için bu duruma hassasiyet göstermenizi isteriz. 

Bu Ürün QUKASOFT Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li için ne kadar?
Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Barones Silikon Kek Kalıbı 12 LiBarones Silikon Kek Kalıbı 12 Li Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li Video

Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li Tanıtım Videosu, Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li videosu izle, Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li Tanıtım Videosu İzle, Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li seyret, Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li HD izle, Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li inceleme, Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 87

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Barones Silikon Kek Kalıbı 12 Li Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
MEZZA ELEGANTE TV ÜNİTESİ 1312 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

815,92 TL

HEMEN AL