Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti

83,22 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti Tanıtım Videosu İzle

Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti Tanıtım Videosu, Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti videosu izle, Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti Tanıtım Videosu İzle, Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti seyret, Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti HD izle, Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti inceleme


Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


Sabit aralıklarda ayarlanmış olan Mantı Kesme Merdanesi nin bıçakları sayesinde sağlıklı bir şekidel mantı kesebilir, açılan hamurun üzerinde aşağıdan yukarıya doğru merdane yürütülerek en kısa sürede pratik ve hızlı bir şekilde mantı kareleri hazırlanabilir. 

İstenilen ebatta kare mantı hamuru elde etmek için merdane sağdan sola ya da soldan sağa yürütülür ve böylelikle istediğiniz ebattaki kare mantı hamurunu elde etmiş olursunuz. 

Ürün Özellikleri: 
  • Paslanmaz Çelik Bıçak 
  • Kolay Temizlenebilir 
  • Pratik ve Hızlı 
Paket İçeriği: 
  • 1 adet Bıçaklı Mantı Kesme Merdanesi 

STOKLARIMIZDA BULUNAN RENKLERDEN KARIŞIK OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. 

NOT: 1

Asorti Seçeneği seçilerek satın alınan ürünlerde; 

Ürün ve/veya ürünler karışık renklerde(bir ürün tek veya fazla renk içerebilir)/modellerde/boyutlarda(aksi ürün açıklamasında belirtilmedikçe) stok durumuna göre  karışık olarak gönderilmektedir. 

Ürünü satın aldığınızda yasal olarak bu nedenle iade başlatamazsınız ürün satın aldığınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. 

Garanti süresi Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti için ne kadar?
Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı AsortiMantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti Video

Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti Tanıtım Videosu, Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti videosu izle, Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti Tanıtım Videosu İzle, Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti seyret, Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti HD izle, Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti inceleme, Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 106

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mantı Kesme Merdanesi 9 Bıçaklı Asorti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sebastian Penetraitt Yapılandırıcı Bakım Onarım Şampuan 250 ML FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

254,15 TL

HEMEN AL