Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti

1.530,00 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti Tanıtım Videosu İzle

Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti Tanıtım Videosu, Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti videosu izle, Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti Tanıtım Videosu İzle, Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti seyret, Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti HD izle, Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti inceleme


Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Kalabalık yemek masalarında ailemiz ve sevdiklerimizle yenilen yemekler hep daha lezzetli olmuştur. Büyük masalarda bir yandan güzel sohbetler etmek, bir yandan da birbirinden güzel ve lezzetli yemek hep daha güzel olmuştur. Masalarınızı EWs tarafından özenle üretilen 89 parça çatal bıçak seti ile göz alıcı hale getirin. Sevdiklerinizin hem damağına hem gözlerine hitap edin.EWs masalarınızın daha göz alıcı olması için özenle tasarlayıp ürettiği çatal bıçak seti ile masanızın havası değişecek. Konuklarınızı ağırlarken masanızdan ve kendinizden daha emin olacaksınız. Yemeklerinizi masanızda bir yıldız gibi parlatacak olan 12 kişilik çatal bıçak seti ile kalabalık masalara ev sahipliği yapacaksınız. Dayanıklı çelik malzemesi sayesinde uzun yıllar sofralarınızı süsleyecek. Bulaşık makinesinde gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Bulaşık makinesinde sıvı deterjan kullanmanız ve yıkamadan sonra kuru bir bez ile hafifçe silmeniz göz alıcı parlaklığını koruması için önemlidir. Kendinizi ve sevdiklerinizi layık olduğu şekilde masanızda ağırlayın. Güzel sohbetleriniz ve lezzetli yemekleriniz dayanıklı ve kaliteli çatal bıçak seti ile daha üst seviyelere çıksın.Çatal kaşık bıçak setleri sofralarımızın olmazsa olmazıdır. Lezzetli yemekler, şık bir masada, çatal bıçak setleri ile bir araya gelir. Siz masalarınıza lezzetli yemekler ile kalabalık sofralar için planlar yaparken, masanızın güzelliği aklınıza takılmasın. Misafirleriniz masanızda lezzetli yemeklerinizin tadına bakarken kaliteli, glsterişli, şık ve dayanıklı EWs 89 parça çatal bıçak seti masanızda güneş gibi parlayacak. Siz yemeklerinizin lezzetine odaklanın. Masanızı EWs düşünsün. Size ve sevdiklerinize kaliteyi ve şıklığı bir arada sunan EWs, konuklarınıza sunumunuzdan günler sonra bile hafızalarda yer edecek.Boy :   / En :   / Yükseklik :   / Ağırlık :   / Hacim :   / Malzeme : Çelik / Menşei : Yerli Üretim  / Parça : 89 Parça / 12 Yemek Kaşık  / 12 Yemek Bıçak / 12 Yemek Çatal / 12 Tatlı Kaşık / 12 Tatlı Bıçak / 12 Tatlı Kaşık / 12 Çay Kaşığı / 1 Servis Kaşığı / 1 Servis Çatalı / 1 Supatula  / 1 Kevgir  

Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.

Garanti süresi Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti için ne kadar?
Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak SetiFüme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti Video

Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti Tanıtım Videosu, Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti videosu izle, Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti Tanıtım Videosu İzle, Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti seyret, Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti HD izle, Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti inceleme, Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 82

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Füme Pearl 89 Parça Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Medeli P80a Standart Sustain Pedal FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

734,54 TL

HEMEN AL