Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm

169,07 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm Tanıtım Videosu İzle

Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm Tanıtım Videosu, Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm videosu izle, Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm Tanıtım Videosu İzle, Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm seyret, Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm HD izle, Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm inceleme


Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm

Taç Balık Tavası ürünleri 5 kat dayanıklı dış yüzeyi ile mutfağınızın uzun yıllar değişmeyen pişirme gereçleri haline gelecek. Çizilmelere karşı dayanıklı iç yüzeyieşit ısı dağılımı ile sıcaklığı da uzun süre bünyesinde muhafaza eder. Böylece yemekleriniz sıcaklığını uzun süre korur. Adını "Ultra Dayanıklı ve Kullanışlı" olmasından alan seri, pişirme konusunda en büyük yardımcınız olacak! Ultra Tasarruf Ultra Granit Efektli  ile pişen yemekler uzun süre sıcaklığını korur. Yemeği defalarca ısıtmanıza gerek kalmaz. Bu sayede hem enerjiden hem de zamandan Ultra tasarruf etmiş olursunuz. 

Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm için ne kadar?
Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 CmTaç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm Video

Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm Tanıtım Videosu, Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm videosu izle, Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm Tanıtım Videosu İzle, Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm seyret, Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm HD izle, Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm inceleme, Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 87

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Taç Ultra Granit Balık Tavası 30 Cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kidful Emzik Askısı Anemone 11877 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

92,65 TL

HEMEN AL