Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah -

466,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah -, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - Tanıtım Videosu İzle

Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - Tanıtım Videosu, Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - videosu izle, Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - Tanıtım Videosu İzle, Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - seyret, Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - HD izle, Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - inceleme


Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Leggno Cam Kapak Çelik Kulp Sığ Tencere 28 Cm

Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - için ne kadar?
Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah -Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - Video

Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - Tanıtım Videosu, Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - videosu izle, Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - Tanıtım Videosu İzle, Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - seyret, Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - HD izle, Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - inceleme, Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 97

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Leggno 28Cm Sığ Tencere Siyah - Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Swatch SVUN106 Unisex Kol Saati FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.585,53 TL

HEMEN AL