Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti

657,48 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti Tanıtım Videosu İzle

Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti Tanıtım Videosu, Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti videosu izle, Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti Tanıtım Videosu İzle, Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti seyret, Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti HD izle, Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti inceleme


Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ÜRÜN İÇERİĞİ

12 Adet Meşrubat Bardağı

12 Adet Su Bardağı

1 Adet Sürahi(Karaf)

TOPLAM 25 PARÇA

 

 

 ! PAŞABAHÇE ÜRÜNLERİ KULLANILARAK ÜRETİLMİŞTİR 

 

 

*Ürünler kargo aşamasında kırılmaya karşı garantili gönderim kapsamındadır.

*Ürünler adınıza faturalı olarak gönderilir.

*Ürünler parça temin garantisindedir.

*Ürünler el yapımıdır.

 

 

Bulaşık makinesinde yıkabilir!

Bulaşık makinesi deterjan ve tuzları uzun süreli kullanımda ürüne zarar verebilir! 

Ürün kullanım ömrünün uzun olması için sünger vb. maddelerle yıkayınız!

Garanti süresi Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti için ne kadar?
Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat SetiElegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti Video

Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti Tanıtım Videosu, Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti videosu izle, Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti Tanıtım Videosu İzle, Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti seyret, Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti HD izle, Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti inceleme, Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 81

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Elegance 25 Parça Paşabahçe Cam Bardak Meşrubat Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 20TD004DTX035 i5-1135G7 16 GB 1 TB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

14.215,57 TL

HEMEN AL