Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi

33,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi Tanıtım Videosu İzle

Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi Tanıtım Videosu, Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi videosu izle, Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi Tanıtım Videosu İzle, Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi seyret, Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi HD izle, Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi inceleme


Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

  • Hacim : 260 cc
  • 2 Adet Yağlık-Sirkelik
  • Paşabahçe Kalitesi
  • Cam Sağlığı
  • Aynı Gün Kargoda
  • Ücretsiz Kargo
Garanti süresi Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi için ne kadar?
Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ ŞişesiPaşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi Video

Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi Tanıtım Videosu, Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi videosu izle, Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi Tanıtım Videosu İzle, Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi seyret, Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi HD izle, Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi inceleme, Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 267

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Paşabahçe 2 Adet Yağlık Sirkelik Cam Yağdanlık Yağ Şişesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

420,41 TL

HEMEN AL