Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı

883,32 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı Tanıtım Videosu İzle

Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı Tanıtım Videosu, Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı videosu izle, Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı Tanıtım Videosu İzle, Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı seyret, Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı HD izle, Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı inceleme


Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Takım İçeriği6 Servis Tabağı (26 cm)6 Yemek Tabağı (21 cm)6 Tatlı Tabağı (21 cm)6 Çorba Kasesi (14 cm)
Garanti süresi Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı için ne kadar?
Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek TakımıKorkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı Video

Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı Tanıtım Videosu, Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı videosu izle, Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı Tanıtım Videosu İzle, Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı seyret, Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı HD izle, Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı inceleme, Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 142

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Korkmaz Gardena Collection 24 Parça Yemek Takımı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
6Mm Pvc Kapli Çelik Halat 50 Metre FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

339,92 TL

HEMEN AL