Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç

21,28 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç Tanıtım Videosu İzle

Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç Tanıtım Videosu, Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç videosu izle, Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç Tanıtım Videosu İzle, Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç seyret, Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç HD izle, Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç inceleme


Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç

Hemen Al Fırsatı Kaçırma Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Yumurta Süzgeci 

Yumurtanın beyazını sarısından ayırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

Yumurta süzgeci ile zorluk çekmeden kısa sürede beyazını ve sarısını ayırabilecek ve mutfaktaki zamanınızı daha pratik olarak kullanabileceksiniz. 

Ürün Özellikleri: 

- Sert plastikten üretilmiştir. 

- Sağlığa zararlı maddeler içermez. 

- Tutma sapı ile kolay kullanım sağlar. 

- Mini tasarımı ile yer kaplamaz. 

- Haznesindeki delikler ile kısa sürede sonuç alabileceksiniz. 

Paket içeriği: 

- 1 Adet Yumurta Süzgeci. 

Not:Ürün stok durumuna göre karışık renklerde/modellerde gönderilecektir. Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç için ne kadar?
Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik SüzgeçYumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç Video

Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç Tanıtım Videosu, Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç videosu izle, Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç Tanıtım Videosu İzle, Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç seyret, Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç HD izle, Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç inceleme, Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 80

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Yumurta Süzgeci Yumurta Akı Beyazı Sarısı Ayırıcı Plastik Süzgeç Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Corelli Banner 24 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

2.256,75 TL

HEMEN AL