Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Karaca Plat Kesme Tahtası-S

59,49 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Plat Kesme Tahtası-S Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Karaca Plat Kesme Tahtası-S ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Karaca Plat Kesme Tahtası-S, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Karaca Plat Kesme Tahtası-S %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Karaca Plat Kesme Tahtası-S Tanıtım Videosu İzle

Karaca Plat Kesme Tahtası-S Tanıtım Videosu, Karaca Plat Kesme Tahtası-S videosu izle, Karaca Plat Kesme Tahtası-S Tanıtım Videosu İzle, Karaca Plat Kesme Tahtası-S seyret, Karaca Plat Kesme Tahtası-S HD izle, Karaca Plat Kesme Tahtası-S inceleme


Karaca Plat Kesme Tahtası-S Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Karaca Plat Kesme Tahtası-S özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Karaca Plat Kesme Tahtası-S
Garanti süresi Karaca Plat Kesme Tahtası-S için ne kadar?
Karaca Plat Kesme Tahtası-S garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Karaca Plat Kesme Tahtası-S ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Karaca Plat Kesme Tahtası-S garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Karaca Plat Kesme Tahtası-SKaraca Plat Kesme Tahtası-S Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Karaca Plat Kesme Tahtası-S orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Karaca Plat Kesme Tahtası-S Video

Karaca Plat Kesme Tahtası-S Tanıtım Videosu, Karaca Plat Kesme Tahtası-S videosu izle, Karaca Plat Kesme Tahtası-S Tanıtım Videosu İzle, Karaca Plat Kesme Tahtası-S seyret, Karaca Plat Kesme Tahtası-S HD izle, Karaca Plat Kesme Tahtası-S inceleme, Karaca Plat Kesme Tahtası-S özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Karaca Plat Kesme Tahtası-S siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 76

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Plat Kesme Tahtası-S Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
SANAYİ TİPİ YÜKSEK BASINÇLI AYARLIMETAL TÜP DEDANTÖRÜ FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

72,24 TL

HEMEN AL