Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti

2.991,32 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti Tanıtım Videosu İzle

Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti Tanıtım Videosu, Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti videosu izle, Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti Tanıtım Videosu İzle, Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti seyret, Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti HD izle, Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti inceleme


Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Toplam 89 Parça (Deri Sandıklı)12 adet yemek kaşığı12 adet yemek çatalı12 adet yemek bıçağı12 adet tatlı kaşığı12 adet tatlı çatalı12 adet tatlı bıça
Garanti süresi Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti için ne kadar?
Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak SetiKorkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti Video

Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti Tanıtım Videosu, Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti videosu izle, Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti Tanıtım Videosu İzle, Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti seyret, Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti HD izle, Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti inceleme, Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 112

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Korkmaz Eliza 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dark DKCHRAIDER i7-10700KF 3.80 GHz 8 GB DDR4 500 GB SSD M.2.GTX1650 4 GB Dos Oyuncu Bilgisayarı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

14.022,52 TL

HEMEN AL