Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti

872,95 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Tanıtım Videosu İzle

Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Tanıtım Videosu, Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti videosu izle, Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Tanıtım Videosu İzle, Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti seyret, Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti HD izle, Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti inceleme


Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ÜRÜN İÇERİĞİ
12 Adet Ayaklı Bardak
12 Adet Meşrubat Bardağı
12 Adet Çay Bardağı
12 Adet Çay Tabağı
1 Adet Sürahi(Karaf)
TOPLAM 49 PARÇA
 

 ! PAŞABAHÇE ÜRÜNLERİ KULLANILARAK ÜRETİLMİŞTİR 
 

*Ürünler kargo aşamasında kırılmaya karşı garantili gönderim kapsamındadır.
*Ürünler adınıza faturalı olarak gönderilir.
*Ürünler parça temin garantisindedir.
*Ürünler el yapımıdır.
 

Bulaşık makinesinde yıkabilir!
Bulaşık makinesi deterjan ve tuzları uzun süreli kullanımda ürüne zarar verebilir! 
Ürün kullanım ömrünün uzun olması için sünger vb. maddelerle yıkayınız!

Garanti süresi Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti için ne kadar?
Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak SetiDamla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Video

Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Tanıtım Videosu, Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti videosu izle, Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Tanıtım Videosu İzle, Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti seyret, Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti HD izle, Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti inceleme, Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 72

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Damla 49 Parça 12 Kişilik Paşabahçe Cam Bardak Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lunanino Emzirme Örtüsü Yıldız Desen FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

76,42 TL

HEMEN AL