Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO

42,08 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO Tanıtım Videosu İzle

DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO Tanıtım Videosu, DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO videosu izle, DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO Tanıtım Videosu İzle, DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO seyret, DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO HD izle, DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO inceleme


DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Manuel Damacana Su Pompası
İster evinizde ister iş yerinizde güvenle kullanabileceğiniz, pratik bir damacana pompası!
Pompalı sistemi sayesinde çocuklar kolaylıkla sularını doldurabilecek ve düzenli su içme alışkanlığı kazanmaları hızlanacak.
Ürün Özellikleri:
Ürün ev-ofis ortamında kolaylıkla kullanılmaktadır.
Pompa kısmına basarak su çıkışı sağlanır.
Ürün temizliği için yumuşak deterjan ile yumuşak bir sünger kullanın.
Kutu İçeriği:
1 Adet Manuel Damacana Su Pompası
3 Adet Damacana İçi Eklemli Boru ÜCRETSİZ KARGO
Garanti süresi DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO için ne kadar?
DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGODESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO Video

DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO Tanıtım Videosu, DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO videosu izle, DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO Tanıtım Videosu İzle, DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO seyret, DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO HD izle, DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO inceleme, DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 138

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
DESA DAMACANA SU POMPASI HIZLI KARGO Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Gözlük Kılıfı Spor İpi Temizleme Bezi Temizleme Spreyi Set Olarak FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

33,92 TL

HEMEN AL