Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak

33,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak Tanıtım Videosu İzle

Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak Tanıtım Videosu, Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak videosu izle, Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak Tanıtım Videosu İzle, Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak seyret, Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak HD izle, Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak inceleme


Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Karaca Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak ve Metal Kulp ile Beraber
karaca çelik-granit 24 cm tencere için  metal çerceveli cam kapak ve metal kulp ile beraber sertleşmiş cam olarak üretildiğinden dolayı kırılmaya dayanıklıdır. ısıya dayanıklı cam fırına girme özelliği vardır. standart ölçü olduğundan dolayı tüm tencere modellerine uyumludur. 
Garanti süresi Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak için ne kadar?
Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam KapakGranit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak Video

Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak Tanıtım Videosu, Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak videosu izle, Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak Tanıtım Videosu İzle, Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak seyret, Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak HD izle, Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak inceleme, Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 68

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Granit-Çelik 24 cm Tencere Için Metal Çerceveli Cam Kapak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Nike Aq4225 Team Hustle D 9 Unisex Çocuk Ayakkabı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

382,42 TL

HEMEN AL