Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Şahane 26 Cm Granit Wok Tava

93,42 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Şahane 26 Cm Granit Wok Tava Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Şahane 26 Cm Granit Wok Tava ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Şahane 26 Cm Granit Wok Tava, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Şahane 26 Cm Granit Wok Tava %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Şahane 26 Cm Granit Wok Tava Tanıtım Videosu İzle

Şahane 26 Cm Granit Wok Tava Tanıtım Videosu, Şahane 26 Cm Granit Wok Tava videosu izle, Şahane 26 Cm Granit Wok Tava Tanıtım Videosu İzle, Şahane 26 Cm Granit Wok Tava seyret, Şahane 26 Cm Granit Wok Tava HD izle, Şahane 26 Cm Granit Wok Tava inceleme


Şahane 26 Cm Granit Wok Tava Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Şahane 26 Cm Granit Wok Tava özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Tüm ürünlerimiz ve depomuz dezenfekte edilmiştir güvenle alışveriş yapabiirsiniz.

26 Cm Wok Tava

Kapak yoktur.
Tenceler fırında kullanıma uygundur.
İndüksiyon özelliği yoktur.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Şahane 26 Cm Granit Wok Tava için ne kadar?
Şahane 26 Cm Granit Wok Tava garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Şahane 26 Cm Granit Wok Tava ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Şahane 26 Cm Granit Wok Tava garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Şahane 26 Cm Granit Wok TavaŞahane 26 Cm Granit Wok Tava Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Şahane 26 Cm Granit Wok Tava orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Şahane 26 Cm Granit Wok Tava Video

Şahane 26 Cm Granit Wok Tava Tanıtım Videosu, Şahane 26 Cm Granit Wok Tava videosu izle, Şahane 26 Cm Granit Wok Tava Tanıtım Videosu İzle, Şahane 26 Cm Granit Wok Tava seyret, Şahane 26 Cm Granit Wok Tava HD izle, Şahane 26 Cm Granit Wok Tava inceleme, Şahane 26 Cm Granit Wok Tava özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Şahane 26 Cm Granit Wok Tava siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 76

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Şahane 26 Cm Granit Wok Tava Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ray-Ban Rb3025 001/3F 58 14 Aviator Yarim Aynali Erkek Güneş Gözlüğü FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.844,50 TL

HEMEN AL